Uitslagen 2013 Jeugd van SV Veendam Atletiek

Soest, 31 december 2013, 33e Sylvestercross

De uitslagen:

Jongens junioren C, 13 - 14 jaar, 2.000 meter, 54 deelnemers
36.Justin Martena8.45
Jongens junioren B, 4.000 meter, 52 deelnemers
15.Piet Wiersma15.20
Meisjes junioren C, 2.000 meter, 59 deelneemsterss
17.Emma Verkaaik8.28
40.Benthe Tiegelaar9.08
Meisjes junioren B, 3.299 meter, 35 deelneemsters
15.Leonie Glazenborg14.12

Blijham, 28 december 2013, Oudejaarsloop

De uitslagen:

Recreatie, 10 km:
Jesse Bleeker46.31
Recreatie, 5 km:
Dani Haan32.11
Melanie Helweg32.22

Winst voor Silke Jonkman

Oranjewoud, 23 december 2013, 12de Kerstcross

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 2 km, 10 deeelneemsters
1.Silke Jonkman17.12
Meisjes junioren C, 2 km, 10 deelneemsters
3.Emma Verkaaik8.11

Goede prestaties Roelf Bouwmeester in Dortmund

Dortmund, 22 december 2013 - Sprinter Roelf Bouwmeester, pupil van Benny Tapken en lid van SV Veendam Atletiek, heeft goed gepresteerd tijdens het internationale indoorevenement van Dortmund op 22 december 2013. De pas 16 geworden Roelf deed in Utrecht twee dagen eerder zijn eerste indoor wedstrijdervaring op en kwam gemotiveerd aan de start van de 200 meter. Het was zijn eerste 200 meter ooit en dat was te zien. Het eerste deel van de 200 meter was indrukwekkend maar op het tweede deel kon hij zijn genomen voorsprong niet verder uitbouwen. Hij won nog wel de serie. Zijn eindtijd van 23,47 seconden was ook nog ruim voldoende voor de winst in zijn serie maar niet genoeg voor de snelste tijd van de dag. Een verdienstelijke derde plaats was zijn deel op deze afstand.

Een mooie eerste plaats was er wel voor hem op de 60 meter sprint. Er kwamen meer dan 90 sprinters opdagen voor het sprintkampioenschap JU-18. Er waren maar liefst 16 series nodig om de 6 gekwalificeerden aan te kunnen wijzen voor de finale die tevens de afsluiting van het indoorevenement betekende in het prachtige atletiek stadion de "Helmut-Kornig-Halle". Roelf was met een goede start de snelste in de series en had dus een goede positie in de finale. Een slechte start dwong hem tot een inhaalrace in die finale. Daarin slaagde hij met glans. Een mooie 7,34 seconden stond genoteerd op het bord toen hij met een duidelijke voorsprong zijn borst over de finishlijn drukte.

Brussel, 22 december 2013, Iris Lotto Crosscup

De uitslagen:

Sprintcross dames, 1.000 meter, 42 deelneemsters
20.Emma Verkaaik3.46
22.Dominique Veninga3.47
23.Marinde van Dis3.47
32.Bernice Meijer4.05
Scholieren, meisjes, 2,5 km, 54 deelneemsters
12.Leonie Glazenborg9.42

Winst voor Emma Verkaaik op Ameland

NES, 14 december 2013 - Emma Verkaaik van de SV Veendam Atletiek was zaterdag de snelste dame tijdens de 10de Adventurerun op Ameland. In een veld van 228 deelneemsters legde de 14-jarige atlete uit Annen legde het parcours van 5 km af in een tijd van 20.56 minuten. Op de streep had zij een voorsprong van 11 seconden op Jeltsje Osinga van Lionitas Leeuwarden. Het brons ging naar clubgenote Silke Jonkman (16) die in een tijd van 21.55 minuten de finish passeerde. Meerdere atletes van de SV Veendam Atletiek presteerde prima in deze wedstrijd. De zesde plaats ging naar Bernice Meijer (17) met een tijd van 23.55 minuten, meteen gevolgd door Dominique Veninga (16) en Marinde van Dis (14). Anneloes Velt (13) eindigde als tiende en Angelique Klopstra (14) eindigde als elfde. Bij de mannen senioren kwam Niels Visser (14) als zesde over de streep in een tijd van 20.24 minuten. Justin Martena (13) werd negende in een tijd van 20.55 minuten en Mark van Ginkel (14) eindigde als elfde.

De uitslagen:

Dames senioren, 5 km, 228 deelneemsters
1.Emma Verkaaik20.56
3.Silke Jonkman21.55
6.Bernice Meijer23.55
7.Dominique Veninga23.57
8.Marinde van Dis23.58
10.Anneloes Velt24.33
11.Angelique Klopstra24.49
Mannen senioren, 5 km, 126 deelnemers
6.Niles Visser20.24
9.Justin Martena20.55
11. Mark van Ginkel21.30
23Sander Brugge24.03

Piet Wiersma op dreef in Norg

NORG, 30 november 2013, Intersport Superstore Roden Cross, 9,0 km

De 16-jarige Piet Wiersma leverde een prima prestatie. De atleet uit Wildervank finishte in een groot veld van 55 senioren als achtste in een tijd van 32.04 minuten.

Leonie Glazenborg op dreef in Tilburg

TILBURG, 24 en 25 november 2013 - Leonie Glazenborg van de SV Veendam Atletiek heeft tijdens de Nederlandse Kampioenschappen cross in Tilburg een goede prestatie geleverd. De 15-jarige atlete uit Westerlee, voor het eerst uitkomend in de categorie van de meisjes junioren B, liep het parcours van 3.200 meter in een veld van 49 deelneemsters in een tijd van 12.07 minuten en dat was goed voor een vijfde plek. De winst ging naar Veerle Bakker Van de AV Triathlon uit Amersfoort, die 19 seconden eerder de finish passeerde. Clubgenote Emma Verkaaik (14) behaalde bij de meisjes C, 2de jaars, een achtste plaats en Piet Wiersma (16) kwam tot een dertiende plaats bij de jongens junioren B. Justin Martena (13) werd twintigste bij de jongens junioren C, 1ste jaars.

De uitslagen:

Meisjes junioren C, 1ste jaars, 2.200 meter, 46 deelneemsters
29.Benthe Tiegelaar9.11
Meisjes junioren C, 2de jaars, 2.200 meter, 34 deelneemstes
8.Emma Verkaaik8.25
Meisjes junioren B, 3.200 meter, 49 deelneemsters
5.Leonie Glazenborg12.07
25.Silke Jonkman13.16
Jongens junioren C, 1ste jaars, 2.800 meter, 37 deelnemers
20.Justin Martena10.41
Jongens junioren C, 2ste jaars, 2.800 meter, 46 deelnemers
31.Mark van Ginkel10.30
Jongens junioren B, 3.400 meter, 89 deelnemrs
13.Piet Wiersma15.09

Gieten, 23 november 2013, Super Prestige Veldloop

De uitslagen:

Meisjes groep 4, 5 en 6, 1 km, 4 deelneemsters
4.Anna Romée van der Spoel3.28
Mannen 5 km, 29 deelnemers
21.Giovanni Smit21.32

Groningen, 2 november 2013, 56ste Plantsoenloop

De uitslagen:

Kika Run, 1 km, jongens 7 jaar, 47 deelnemers
20.Luke Veldkamp5.12
Kika Run, 1 km, 11 t/m 13 jaar, 12 deelnemers
3.Justin Martena3.33
Kika Run, 1 km, meisjes 8 jaar, 31 deelneemsters
9.Anna Romée van der Spoel5.08
Mannen, 4 km, wedstrijd, 80 deelnemers
13.Piet Wiersma14.12

Ereplaatsen voor jeugd-atleten

DWINGELOO, 26 oktober 2013 Tijdens de 49ste AVD-cross heeft een aantal jeugd-atleten van de SV Veendam Atletiek ereplaatsen behaald. Bij de meisjes junioren B veroverde Leonie Glazenborg het zilver. De atlete uit Westerlee legde het parcours van 3.000 meter af in een tijd van 13.35 minuten. Het goud was voor Suzan van Weperen van LSV Invictus uit Oosterwolde. Emma Verkaaik pakte eveneens de tweede plek. De 2.000 meter ging voor de juniore C in een tijd van 9.13 minuten. Het verschil met de eerste plek was nipt. Lisa Muizer van Lionitas Leeuwarden pakte de winst in dezelfde tijd als Verkaaik. Clubgenote Angelique Klopstra werd negende in deze categorie. Bij de sprintcross vrouwen over 1.000 meter werd Dominique Veninga derde in een tijd van 3.43 minuten.

De uitslagen:

Meisjes pupillen B, 1.000 meter, 10 deelneemsters
5.Esmee Douma4.53
8.Mirthe Kanninga4.56
Meisjes pupillen C, 1.000 meter, 16 deelneemsters
15.Lyone Boer4.54
Meisjes junioren D, 1.500 meter, 11 deelneemsters
7.Benthe Tiegelaar6.28
Meisjes junioren C, 2.000 meter, 13 deelneemsters
2.Emma Verkaaik9.13
9.Angelique Klopstra10.39
Meisjes junioren B, 3.000 meter, 5 deelneemsters
2.Leonie Glazenborg13.35
Vrouwen, sprintcross, 1.000 meter, 6 deelneemsters
3.Dominique Veninga3.43
5.Bernice Meijer4.00
Jongens pupillen B, 1.000 meter, 6 deelnemers
6.Dilan Boer5.03
Jongens junioren D, 2.000 meter, 13 deelnemers
9.Jonno Boer8.32
Jongens junioren C, 3.000 meter, 8 deelnemers
6.Mark van Ginkel14.11

Stadskanaal, 5 oktober 2013, clubkampioenschappen Jahn II

De uitslagen:

Meisjes pupillen C, 3 deelneemsters
40 mverhoogkogel600 mtotaal punten
2.Anna Romée van der Spoel7.62.84 m0.90 m6.42 m2.25.2
4032543064162321.611
3.Eline Kanninga8.72.18 m0.70 m2.90 m2.43.0
215154122179173843
Anna Romée verbetert het clubrecord op de 660 meter!
 
Meisjes pupillen B, 3 deelneemsters
40 mverhoogkogel1.000 mtotaal punten
1.Esmee Douma6.93.68 m1.15 m6.98 m4.19.5
5214544524643282.219
2.Mirthe Kanninga7.62.79 m0.90 m4.04 m4.26.1
3852762692723021.504
Esmee verbetert met het kogelstoten het clubrecord!
 
Meisjes pupillen A, 7 deelneemsters
60 mverhoogkogel1.000 mtotaal punten
4.Tracy Johnson11.02.91 m0.95 m5.82 m5.03.7
3083003063951731.482
 
Jongens junioren C, 4 deelnemers (drie minste onderdelen vervallen)
polshoog100 mh100 mverhoogkogel
2.Tim Hendriksendnsdns143.92 m1.35 m7.27 m
00481402499381
discush-s-sspeer800 mtotaal punten
17.95 mdns19.99 m3.03.9
26803242932.648
 
Mannen senioren, 3 deelnemers (drie minste onderdelen vervallen)
1.Benny Tapkenpolshoog110 mh100 mverhoogkogel
dnsdns13.4dnsdns11.34 m
0028400555
discush-s-sspeer400 mtotaal punten
31.92 mtrdns44.92 mdns
517056301.919

Exloo, 20 oktober 2013, Schutrupsrun

De uitslagen:

Recreatie, jeugd, 5 km:
Melanie Helweg32.07

4 Mijl van Groningen

GRONINGEN - 13 oktober 2013 - Bijna 100 atleten (jeugd en senioren) van de SV Veendam Atletiek deden mee aan de 27ste 4 Mijl van Groningen. Een record aantal.

De uitslagen:

Piet Wiersma22.07
Leonie Glazenborg23.34
Emma Verkaaik24.52
Justin Martena26.22
Silke Jonkman26.35
Mark van Ginkel27.16
Bernice Meijer27.43
Dominique Veninga27.44
Benthe Tiegelaar29.14
Jonne Boer31.01
Jorn Offens31.03
Niels Douma31.39
Jeroen Stam32.33
Demi-Esmee Halmingh34.06
Giovanni Smit34.07
Guido Stoelwinder34.07
Anneloes Velt34.25
Angelique Klopstra34.36
Joren Heethuis35.54
Jan Sling36.11
Daphne Schuster38.06
Quinty Martena38.11
Dilan Boer39.44
Esmee Eseryel39.54
Lyone Boer39.56
Melanie Helweg40.01
Alex Boxem40.19
Floor Holtrop40.58
Anna Romée van der Spoel41.18
Brigitte van der Laan42.42
Jan-Jochem Zeeman43.13
Dani Haan45.20
Ketie Kral47.15
Maxime Hendriks47.45
Irene Jungman47.45
Esmee Douma47.47
Bas Jungman47.58
Jessica Elevelt51.06
Marjolijn Elevelt51.06
Mèrcènnè Meijer51.06
Rianne Beemsterboer51.46
Max Kral52.20
Bianca Eising53.10
Delano Post54.09
Roelie Haagsma58.40
Mariska de Jong59.31
Carolien Elevelt1.01.30
Demi Majoor1.07.37

Anna Romée van der Spoel eerste in Zuidlaren

Zuidlaren, 12 oktober 2013, Zuidlaardermarktloop

De uitslagen:

Meisjes 6-8 jaar, 2,2 km, 52 deelneemsters
1.Anna Romée van der Spoel10.49
Vrouwen, 5 km, 159 deelneemsters
84.Berber Nijhuis29.43

Amstelveen, 28 september 2013, Nederlands Kampioenschap estafette

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 4 x 100 meter estafette, 2 series, totaal 12 teams
4.SV Veendam Atletiek51.32
Emma Verkaaik
Bernice Meijer
Dominique Veninga
Danaïd Prinsen
Meisjes junioren B, finale 4 x 100 meter estafette, 6 teams
4.SV Veendam Atletiek51.31 (clubrecord)
Emma Verkaaik
Bernice Meijer
Dominique Veninga
Danaïd Prinsen
Meisjes junioren B, 4 x 400 meter estafette, 9 teams
1.SV Veendam Atletiek4.03.34 (clubrecord)
Emma Verkaaik
Bernice Meijer
Dominique Veninga
Danaïd Prinsen

Met dit laatste resultaat wordt dit viertal Nederlands Kampioen!

Tweemaal goud voor Sander Brugge in Papenburg

PAPENBURG, 27 september 2013 - Sander Brugge van de SV Veendam Atletiek wist maar liefst met 2 gouden medailles naar huis te gaan. Bij de mannen onder 18 jaar op de 100 meter wist hij het goud te pakken met een tijd van 11,65 sec en ook op de 200 meter ging de winst naar Sander. Ook Justin Martena heeft een prima prestatie neergezet. De 13 jarige atleet liep van tijd van 3.25,91min bij de jongens onder de 16 jaar

De uitslagen:

Mannen onder 18 jaar, 100 meter, 10 deelnemers (2 series)
1.Sander Brugge11.65
Mannen onder 18 jaar, 200 meter, 10 deelnemers (3 series)
1.Sander Brugge23.46
Jongesn onder 16 jaar, 1.000 meter, 11 deelnemers
9.Justin Martena3.25.9

Nederlands Kampioen 4 x 400m

Onze meiden zijn afgelopen zaterdag 28 september in Amstelveen Nederlands Kampioen geworden op de 4 x 400 meter estafette in een tijd van 4:03 en een beetje. Wat een prestatie en wat zijn we trots! Let op deze dames, daar gaan we nog veel meer van horen!

Nederlands Kampioen 4 x 400m Nederlands Kampioen 4 x 400m Nederlands Kampioen 4 x 400m Nederlands Kampioen 4 x 400m

Thesinge, 21 september 2013, Thaisner DorpsRun

De uitslagen:

Mannen, 4 Mijl, 60 deelnemers
7.Mark van Ginkel27.47

Goede prestaties atleten op Lutje Run in Winschoten

WINSCHOTEN, 14 september 2013 Jeugd-atleten van de SV Veendam Atletiek hebben tijdens de Run van Winschoten goede prestaties neergezet op de Lutje Run. Bij de meisjes 14 en 15 jaar, die een parcours van 2 km moesten afwerken, ging de winst naar Leonie Glazenborg. De atlete uit Westerlee kwam tot een tijd van 7.06 minuten. Met deze tijd had ze een ruime voorsprong op de nummer twee, clubgenote Ilse Heeringa, die in een tijd van 8.43 minuten over de finish kwam. In de categorie van de meisjes 13 jaar kwam Angelique Klopstra als eerste over de streep. De 2 km ging voor haar in een tijd van 8.27 minuten. Mark van Ginkel was succesvol bij de jongens van 14 en 15 jaar. Hij ging met zilver naar huis in een tijd van 7.09 minuten. De winst ging naar Ramon Kuiper uit Winschoten die 2 seconden eerder de finish passeerde. Lyone Boer kwam bij de meisjes van 9 en 10 jaar in een veld van 50 atletes tot een zevende plek. Haar km-tijd bedroeg 4.34 minuten.

De uitslagen:

Meisjes 9 en 10 jaar, 1 km, 50 deelneemsters
7.Lyone Boer4.34
39.Tessa Post5.44
Meisjes 13 jaar, 2 km, 9 deelneemsters
1.Angelique Klopstra8.27
9.Melanie Helweg10.49
Meisjes 14 en 15 jaar, 2 km, 7 deelneemsters
1.Leonie Glazenborg7.06
2.Ilse Heeringa8.43
7.Merel Noorlag10.29
Jongens 7 jaar, 1 km, 22 deelnemers
18.Luke Veldkamp5.29
Jongens 8 jaar, 1 km, 25 deelnemers
15.Dilan Boer4.48
Jongens 9 en 10 jaar, 1 km, 22 deelnemers
15.Jorn Offens4.03
Jongens 11 en 12 jaar, 1 km, 34 deelnemers
13.Jeroen Stam4.09
34.Joren Heethuis6.00
Jongens 14 en 15 jaar, 2 km, 6 deelnemers
2.Mark van Ginkel7.09

Oude Pekela, 9 september 2013, 29ste Univé Jaarmarktloop

De uitslagen:

Recreatie, 6,6 km:
Jesse Bleeker39.44
Recrteatie, 3,3 km:
Melanie Helweg19.39

Amsterdam, 8 september 2013, Nationale D-spelen

De uitslagen:

Jongens junioren D, 2de jaars, 1.000 meter, 34 deelnemers
29.Justin Martin3.24.68

Justin maakte met deze wedstrijd zijn debuut bij de Loopacademie.
Hij behaalde net niet een p.r. op deze afstand.

Meisjes junioren D, 2de jaars, 1.000 meter, 46 deelneemsters
40.Benthe Tiegelaar3.41.38 (p.r.)

Wildervank, 1 september 3013, Clubkampioenschappen

Pupillen en G-atleten

Onderdeel springen
CategorieNaam atleetHoogspringenVerspringenTotaalPlaats
C pupil Maud Visscher0,953063,183546602e prijs
B pupil Imke Gardien0,60492,101381877e prijs
C pupil Eline Kanninga0,65862,151482346e prijs
B pupil Mirthe Kanninga0,852323,053285603e prijs
B pupil Esmee Douma1,053793,854888671e prijs
C pupil Anna-Romée van der Spoel0,801962,702584545e prijs
C pupil Merel Leeuwisdns 01,6548488e prijs
C pupil Damaris Al Rais0,801962,712604564e prijs
CategorieNaam atleetHoogspringenVerspringenTotaalPlaats
C pupil Maurits Meijerhof1,003422,842866283e prijs
C pupil Yardan Kruijer0,953063,053286342e prijs
B pupil Jort RodenburgDNS 0DNS 00dns
C pupil Luke Veldkamp0,902692,802785474e prijs
B pupil Dilan Boer0,751592,401983575e prijs
B pupil Imanuel Al Rais0,852323,504186501e prijs
CategorieNaam atleetHoogspringenVerspringenTotaalPlaats
A pupil Gitte Gardien0,751592,311803395e prijs
A pupil Nienke Weij1,003423,604387802e prijs
A pupil Amy Buurmeijer0,953062,702585644e prijs
A pupil Lyone Boer0,902693,083346033e prijs
A pupil Tracy1,104163,403988141e prijs
CategorieNaam atleetHoogspringenVerspringenTotaalPlaats
G-Atleet Mats Mulder1,003423,403987402e prijs
G-Atleet Demi Majoor0,5001,35007e prijs
G-Atleet Delano Post1,003423,003186603e prijs
G-Atleet Mariska de Jongdns 01,6038386e prijs
G-Atleet Joren0,65862,151482344e prijs
G-Atleet Rianne0,65861,50181045e prijs
G-Atleet Guido Stoelwinder0,953063,584347401e prijs

 

Onderdeel werpen
CategorieNaam atleetBalwerpenKogelstotenTotaalPlaats
C pupil Maud Visscher11,061735,533765493e prijs
B pupil Imke Gardien6,34713,492293006e prijs
C pupil Eline Kanninga7,23932,261192128e prijs
B pupil Mirthe Kanninga11,581833,702464294e prijs
B pupil Esmee Douma22,313495,763917401e prijs
C pupil Anna-Romée van der Spoel18,602976,604427392e prijs
C pupil Merel Leeuwis7,29942,521442387e prijs
C pupil Damaris Al Rais8,361183,602383565e prijs
CategorieNaam atleetBalwerpenKogelstotenTotaalPlaats
C pupil Maurits Meijerhof13,202126,164166284e prijs
C pupil Yardan Kruijer22,873575,243577141e prijs
B pupil Jort RodenburgDNS 0DNS 00dns
C pupil Luke Veldkamp18,803005,293616612e prijs
B pupil Dilan Boer10,311594,402994585e prijs
B pupil Imanuel Al Rais16,432655,473726373e prijs
CategorieNaam atleetBalwerpenKogelstotenTotaalPlaats
A pupil Gitte Gardien8,691252,321252505e prijs
A pupil Nienke Weij14,572354,613145492e prijs
A pupil Amy Buurmeijer10,921704,262894593e prijs
A pupil Lyone Boer10,211572,921813384e prijs
A pupil Tracy20,033185,853977151e prijs
CategorieNaam atleetBalwerpenKogelstotenTotaalPlaats
G-Atleet Mats Mulder16,402646,004066703e prijs
G-Atleet Demi Majoor7,751052,971852907e prijs
G-Atleet Delano Post19,443106,254217312e prijs
G-Atleet Mariska de Jong9,261375,093474844e prijs
G-Atleet Joren10,091544,703204745e prijs
G-Atleet Rianne9,561443,802543986e prijs
G-Atleet Guido Stoelwinder18,873019,566019021e prijs

 

Onderdeel lopen
CategorieNaam atleet40 m400 m
C pupil Maud Visscher7,195101,26,4297
B pupil Imke Gardien9,631291,55,7101
C pupil Eline Kanninga8,402931,50,2132
B pupil Mirthe Kanninga7,823891,35,0223
B pupil Esmee Douma6,706211,25,4295
C pupil Anna-Romée van der Spoel7,694121,33,8236
C pupil Merel Leeuwis10,47382,05,655
C pupil Damaris Al Rais7,883781,35,3223
CategorieNaam atleet40 m400 m
C pupil Maurits Meijerhof7,654201,47,6149
C pupil Yardan Kruijer7,005511,29,4265
B pupil Jort Rodenburg6,955621,22,7318
C pupil Luke Veldkamp7,803921,47,3149
B pupil Dilan Boer8,622601,49,8137
B pupil Imanuel Al Rais6,995531,23,5310
CategorieNaam atleet40 m400 m
A pupil Gitte Gardien12,89112dns0
A pupil Nienke Weij9,56509dns0
A pupil Amy Buurmeijerdns 0dns0
A pupil Lyone Boer10,7214dns0
A pupil Tracydns 0dns0
CategorieNaam atleet40 m400 m
G-Atleet Mats Mulder7,065381,29,0265
G-Atleet Demi Majoor9,042022,27,85
G-Atleet Delano Post7,155191,44,2167
G-Atleet Mariska de Jong10,11752,50,32
G-Atleet Jorendns 02,20,010
G-Atleet Riannedns 03,01,51
G-Atleet Guido Stoelwinderdns 01,15,3374

 

De uitslagen:

Onderdeel lopen (vervolg)
CategorieNaam atleet1000 mTotaalPlaats
C pupil Maud Visscherdns08072e prijs
B pupil Imke Gardiendns02307e prijs
C pupil Eline kanningadns04256e prijs
B pupil Mirthe kanninga4,47,506124e prijs
B pupil Esmee Douma4,45,909161e prijs
C pupil Anna-Romée van der Spoel4,39,506483e prijs
C pupil Merel Leeuwisdns0938e prijs
C pupil Damaris Al Raisdns06015e prijs
CategorieNaam atleet1000 mTotaalPlaats
C pupil Maurits Meijerhofdns05694e prijs
C pupil Yardan Kruijerdns08163e prijs
B pupil Jort Rodenburgdns08801e prijs
C pupil Luke Veldkampdns05415e prijs
B pupil Dilan Boerdns03976e prijs
B pupil Imanuel Al Raisdns08632e prijs
CategorieNaam atleet1000 mTotaalPlaats
A pupil Gitte Gardien3,10,72301423e prijs
A pupil Nienke Weij2,29,922597681e prijs
A pupil Amy Buurmeijerdns00dns
A pupil Lyone Boer2,29,682602742e prijs
A pupil Tracydns00dns
CategorieNaam atleet1000 mTotaalPlaats
G-Atleet Mats Mulder10,0343812411e prijs
G-Atleet Demi Majoor12,671323394e prijs
G-Atleet Delano Post10,6135810442e prijs
G-Atleet Mariska de Jong15,728855e prijs
G-Atleet Joren14,0417276e prijs
G-Atleet Rianne14,6311127e prijs
G-Atleet Guido Stoelwinderdns03743e prijs
5.000 meter
G-Atleet Guido Stoelwinder28.32.00
MannenLeo van der Horst28.33.00
MannenJan Leeuwis20.06.84

Wildervank, 1 september 3013, Clubkampioenschappen

Junioren

Overzicht lopen
80 mpnt800 mpnt100 mpnt
Naam Deelnemer
Sander Brugge11,00747
Hans Dekker
Mark van Ginkel2,48,4040414,27150
Job Scholten11,61490
Roelf Bouwmeester11,20701
Joop Heeringa13,81223
Niels Visser2,24,5061913,03350
Hiddo Boomsema
Bjorn Lohof10,79612
Tim Hendiksen
Fabian Dumitrascu13,27300
Aiwan de Waart
Jonno Boer2,45,5427
 
Overzicht lopen (vervolg)
1000 mpnt300 mpntTotaal
Naam Deelnemer
Sander Brugge3,26,2 5051252
Hans Dekker0
Mark van Ginkel48,50105659
Job Scholten490
Roelf Bouwmeester3,26,4 5051206
Joop Heeringa3,47,3 38149,5174678
Niels Visser43,732731242
Hiddo Boomsema3,40,4 419419
Bjorn Lohof4,05,1 29249,5273977
Tim Hendiksen0
Fabian Dumitrascu3,59,8 31950,6041660
Aiwan de Waart0
Jonno Boer427
 
Overzicht lopen
60 mpnt80 mpnt
Naam Deelnemer
Lotte Schutten9,31452
Berber Nijhuis9,68387
Rachel Bruins9,43419
Ilse Heeringa12,01435
Demi-Esmee Halmingh
Judith Wösten
Lian Agbie
Efe Agbie10,88596
Bernice Meijer
Mercenne Meijer
Dominique Veninga
Danaïd Prinsen
Chantel Elzinga
Marcela Meijer14,57150
 
overzicht lopen (vervolg)
800 mpnt100 mpnt
Naam Deelnemer
Lotte Schutten
Berber Nijhuis
Rachel Bruins15,48266
Ilse Heeringa3,04,55289
Demi-Esmee Halmingh
Judith Wösten
Lian Agbie
Efe Agbie
Bernice Meijer13,37566
Mercenne Meijer
Dominique Veninga13,27582
Danaïd Prinsen
Chantel Elzinga
Marcela Meijer
 
overzicht lopen (vervolg)
Naam Deelnemer1000 mpnt300 mpnt600 mpnttotaal
Lotte Schutten452
Berber Nijhuis2,23,33208595
Rachel Bruins55,3252,17,33257528
Ilse Heeringa54,2515739
Demi-Esmee Halmingh0
Judith Wösten0
Lian Agbie0
Efe Agbie47,95123719
Bernice Meijer3,24,7 5181084
Mercenne Meijer0
Dominique Veninga3,23,1 52545,302141321
Danaïd Prinsen0
Chantel Elzinga 0
Marcela Meijer150

 

Overzicht werpen
speerwerpenpntKogelstotenpntJJB_Discuspnt
Naam DeelnemerTotaal
Sander Brugge28,77308021,46263571
Hans Dekker33,338611,1354138,66581585
Mark van Ginkel0000
Job Scholten191175,134511,880162
Roelf Bouwmeester0000
Joop Heeringa0000
Niels Visser0000
Hiddo Boomsema0000
Bjorn Lohof0000
Tim Hendiksen19,281237,929819,31204625
Fabian Dumitrascu0000
Aiwan de Waart38,4746812,0560340,216901761
Jonno Boer0
SpeerwerpenpntKogelstotenpntDiscuspnt
Naam DeelnemerTotaal
Lotte Schutten0000
Berber Nijhuis0000
Rachel Bruins0000
Ilse Heeringa15,12287,8829617,71157481
Demi-Esmee Halmingh25,162428,635427,44141010
Judith W?ten0000
Lian Agbie0000
Efe Agbie0000
Bernice Meijer0000
Mercenne Meijer13,2705,831140114
Dominique Veninga0000
Dana? Prinsen0000
Chantel Elzinga22,261869,643123,8325942
Marcela Meijer0

 

overzicht springen
VerspringenpntHoogspringenpntHinkstapspringenpnt
Naam DeelnemerTotaal
Sander Brugge5,615161,554449,9713802340
Hans Dekker4,823271,604927,9410081827
Mark van Ginkel0000
Job Scholten3,89831,050083
Roelf Bouwmeester0000
Joop Heeringa0000
Niels Visser0000
Hiddo Boomsema0000
Bjorn Lohof0000
Tim Hendiksen01,301888,1610501238
Fabian Dumitrascu4,372121,301889,3512711671
Aiwan de Waart0000
Jonno Boer0
VerspringenpntHoogspringenpntHinkstapspringenpnt
Naam DeelnemerTotaal
Lotte Schutten0000
Berber Nijhuis3,66181,251346,89797949
Rachel Bruins0000
Ilse Heeringa3,95991,453447,9310061449
Demi-Esmee Halmingh4,3520708,5511241331
Judith Wösten4,5726408,1110411305
Lian Agbie0000
Efe Agbie4,502461,251348,9311951575
Bernice Meijer0000
Mercenne Meijer0000
Dominique Veninga0000
Danaïd Prinsen4,692941,1000294
Chantel Elzinga0000
Marcela Meijer0000

 

Junioren, Totaal overzicht lopen, werpen en springen
Naam DeelnemerUitslag lopenUitslag werpenUitslag springen
Sander Brugge1e prijs4e prijs1e prijs
Hans Dekkerdns2e prijs2e prijs
Mark van Ginkel7e prijsdnsdns
Job Scholten8e prijs5e prijs5e prijs
Roelf Bouwmeester3e prijsdnsdns
Joop Heeringa5e prijsdnsdns
Niels Visser2e prijsdnsdns
Hiddo Boomsema9e prijsdnsdns
Bjorn Lohof4e prijsdnsdns
Tim Hendiksendns3e prijs4e prijs
Fabian Dumitrascu6e prijsdns3e prijs
Aiwan de Waartdns1e prijsdns
Jonno Boer8e prijsdnsdns
Naam Deelnemeruitslag lopenuitslag werpenuitslag springen
Lotte Schutten7e prijsdnsdns
Berber Nijhuis5e prijsdns5e prijs
Rachel Bruins6e prijsdnsdns
Ilse Heeringa3e prijs3e prijs2e prijs
Demi-Esmee Halminghdns1e prijs3e prijs
Judith Wöstendnsdns43 prijs
Lian Agbiednsdnsdns
Efe Agbie4e prijsdns1e prijs
Bernice Meijer2e prijsdnsdns
Mercenne Meijerdns4e prijsdns
Dominique Veninga1e prijsdnsdns
Danaïd Prinsendnsdns6e prijs
Chantel Elzingadns2e prijsdns
Marcela Meijer8e prijsdnsdns

Amsterdam, 31 augustus 2013, Amsterdam Open

De uitslagen:

Dames senioren, 800 meter, 13 deelneemsters
5.Danaïd Prinsen2.11.98

Utrecht, 30 augustus 2013, Trackmeeting

De uitslagen:

Meisjes junioren C, 800 meter, 21 deelneemsters
6.Dominique Veninga2.24.52 (p.r.)
7.Bernice Meijer2.24.76

Groningen, 25 augustus 2013, Bommenberendloop

De uitslagen:

Kidsrun, 8 en 9 jaar, 1 km, 23 deelneemsters
12.Anna Romée van der Spoel4.29
Leutje 4 Mijl (6,4 km), mannen junioren 18-min, 19 deelnemers
13.Giovanni Smit33.42
Leutje 4 Mijl (6,4 km), vrouwen junioren 18-min, 11 deelneemsters
7.Demi-Esmee Halmingh37.16

Diever, 13 augustus 2013, 6de Brinkloop

De uitslagen:

2,5 km, 37 deelnemers / sters
2.Emma Verkaaik9.18
3.Mark van Ginkel9.26
4.Jonno Boer9.38
5.Jesse Bleeker9.38
7.Bernice Meijer9.43
8.Dominique Veninga10.09
19.Lyone Boer13.28
24.Dilan Boer14.04

Jemgum, 9 augustus 2013, 13de Müggenmarktlauf

De uitslagen:

1,5 km, Schüler B, 1 deelnemer
1.Justin Martena5.23
5,3 km Volkslauf tot 14 jaar, 6 deelnemers
5.Dani Haan37.48

Utrecht, 9 augustus 2013, Trackmeeting

De uitslagen:

150 meter, jongens junioren B, 19 deelnemers
2.Sander Brugge16.95
150 meter, meisjes junioren B, 17 deelneemsters
7.Dominique Veninga20.25
13Bernice Meijer20.88
300 meter, meisjes junioren B, 9 deelneemsters
3.Dominique Veninga44.37
6.Bernice Meijer45.67 (p.r.)
800 meter, meisjes junioren B, 17 deelneemsters
6.Emma Verkaaik2.28.01

Brons voor Danaïd Prinsen en Sander Brugge tijdens de Europese Jeugd Olympische Spelen

UTRECHT Zowel Danaïd Prinsen als Sander Brugge heeft op de Europese Jeugd Olympische Spelen op hun onderdeel brons behaald. Van 14 tot 19 juli werden in Utrecht de Europese Jeugd Olympische Spelen gehouden. Dit evenement voor jonge sporters, geboren in 1996 en 1997, uit heel Europa wordt eens in de twee jaren georganiseerd. Het programma omvat negen verschillende disciplines, waaronder atletiek. Het is een voorproefje van de echte Olympische Spelen, met een Olympisch dorp, openingsceremonie en een Olympisch vuur. Om voor deze spelen in aanmerking te komen moesten de atleten aan bepaalde limieten voldoen. Danaïd Prinsen en Sander Brugge hadden van tevoren aan de gestelde limieten voldaan. De 15-jarige Danaïd Prinsen, uitkomend voor Aquilo Winschoten en trainend bij de SV Veendam Atletiek, kwam uit op de 800 meter. In de series had zij reeds de snelste tijd neergezet. In de finale van vrijdag pakte Danaïd meteen de kop. Na 500 meter moest zij de koppositie afstaan aan de Russische Tolmacheva. Tot 100 meter voor de finish nam ze koppositie weer over, maar moest in de laatste 60 meter toestaan dat de Ierse Shanahan de koppositie overnam en met de winst ging strijken. De Belgische Scheldeman werd tweede. Prinsen finishte in een tijd van 2 minuten en 9,77 seconden als derde. Sander Brugge vertegenwoordigde Nederland op de 4 maal 100 meter estafette, als vierde loper. In de series had het Nederlandse team reeds de snelste tijd neergezet (42,19 sec.). In de finale werd het team derde in een tijd van 42,67 seconden. Ze waren daarmee slechts 1/100 seconde langzamer dan het team van de Italianen, dat zilver wonnen. De overwinning ging naar Frankrijk in een tijd van 42,33 seconden.

De uitslagen:

16 juli, 800 meter, meisjes, 2de van 2 series, 8 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen2.12.90
19 juli, 800 meter, meisjes, finale, 8 deelneemsters
3.Danaïd Prinsen2.09.77
18 juli, 4 x 100 meter estafette, jongens, 5 deelnemers
1.Nederland42.19
(met Sander Brugge)
19 juli, 800 meter, meisjes, finale, 8 deelneemsters
3.Nederland42.67
(met Sander Brugge)

Hilversum, 7 juli 2013, Arena Games

De uitslagen:

400 meter, vrouwen, 13 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen56.33

Appingedam, 29 juni 2013, Univé Stadsloop Appingedam

De uitslagen:

Recreantenloop, 5 km, 483 deelnemers/sters
13.Jesse Bleeker20.13
73.Demi-Esmee Halmingh24.01

Onstwedde, 1 juli 2013, Onstwedderomloop

De uitslagen:

Recreatie, 2,5 km:
Melanie Helweg13.52
Dani Haan16.53
Recreatie, 7,5 km:
Jesse Bleeker30.21

Danaïd Prinsen Nederlands Kampioen junioren

VEENDAM - Tijdens de Nederlandse Kampioenschappen junioren, die van 28 tot 30 juni 2013 werden gehouden in Eindhoven, heeft Danaïd Prinsen de titel behaald op de 800 meter in de categorie meisjes junioren B. Op de 400 meter pakte zij het zilver. Meerdere atleten van de SV Veendam Atletiek behaalden goede resultaten in dit kampioenschap. De 15-jarige atlete, uitkomend voor Aquilo Winschoten, maar trainend bij de SV Veendam Atletiek, wist zich in de series van de 800 meter vrij gemakkelijk te plaatsen voor de finale. In de finale liet zij de klokken stilstaan op 2 minuten en 18,48 seconden en verwees daarmee Elke Molenaar van Spirit Lelystad naar de tweede plaats. In de series van de 400 meter plaatste zowel Danaïd Prinsen als Dominique Veninga zich voor de halve finale. In de halve finale wist Danaïd Prinsen zich te plaatsen voor de finale. Dominique Veninga miste op enkele tienden van seconden de finale. In de finale behaalde Danaïd Prinsen de tweede plaats, achter Kim Rossen van AV'34 Apeldoorn. Wel verbeterde zij het met een tijd van 55,62 seconden haar beste tijd op deze afstand. Leonie Glazenborg had zich ingeschreven voor de 3.000 meter. De 15-jarige atlete uit Westerlee wist zich uitstekend te handhaven in deze wedstrijd en legde de afstand af in een tijd van 10 minuten en 21,38 seconden en dat was goed voor het zilver. Sander Brugge kwam in de strijd op de 100 meter goed uit de startblokken en plaatste zich voor de halve finale. In de halve finale dwong hij met persoonlijk record van 11,31 seconden een plaats af in de finale. In de finale kwam hij niet tot een ereplaats, maar verbeterde hij wel zijn beste tijd op deze afstand (11,29 sec.). Op de 200 meter kwam hij met een tijd van 23,51 seconden niet verder dan de halve finale. Piet Wiersma liep in Eindhoven zijn eerste wedstrijd voor de steeple chase over 2.000 meter. De 15-jarige atleet uit Wildervank liet de klokken in de finale stilstaan op 6 minuten en 48,35 seconden en viel daarmee buiten de ereplaats. Hij werd vierde.

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 800 meter, 1ste van 3 series, 7 deelneemsters
5.Bernice Meijer2.29.41
Meisjes junioren B, 800 meter 2de van 3 series, 7 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen2.14.44
Meisjes junioren B, 800 meter, finale, 8 deelneeemsters
1.Danaïd Prinsen2.18.48
Meisjes junioren B, 3.000 meter, finale, 10 deelneemsters
2.Leonie Glazenborg10.21.38
Meisjes junioren B, 400 meter, 2de van 4 series, 6 deelneemsters
3Dominique Veninga59.90
Meisjes junioren B, 400 meter, 4de van 4 series, 6 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen57.49
Meisjes junioren B, 400 meter, halve finale, 1ste van 2 series, 6 deelneemsters
1Danaïd Prinsen57.10
4.Dominique Veninga1.00.30
Meisjes junioren B, 400 meter, finale, 6 deelneemsters
2.Danaïd Prinsen55.62 (p.r.)
Jongens junioren B, 100 meter, 2de van 5 series, 8 deelneemsters
2.Sander Brugge11.41
Jongens junioren B, 100 meter, halve finale, 2de van 3 series, 8 deelnemers
3.Sander Brugge11.31 (p.r.)
Jongens junioren B, 100 meter, finale, 8 deelnemers
7.Sander Brugge11.29 (p.r.)
Jongens junioren B, 200 meter, 3de van 5 series, 6 deelnemers
3.Sander Brugge23.71
Jongens junioren B, 200 meter, halve finale, 6 deelnemers
6.Sander Brugge23.56
Jongens junioren B, 2.000 meter Steeple chase, finale, 5 deelnemers
4.Piet Wiersma6.48.45

Sander Brugge verbetert zijn beste prestatie op de 100 meter. Het clubrecord staat nu op 11,29 seconden.

Zwolle, 23 juni 2013, competitie meisjes

De uitslagen:

100 meter, 9 deelneemsters
8.Floor Buigel14.38

Kampen, 21 juni 2013, DSM Baanciruit IJsseldelta

De uitslagen:

100 meter, alle vrouwen, 2de serie van 2
1.Danaïd Prinsen12.55 (p.r.)
200 meter, alle vrouwen, 2de serie van 2
1.Danaïd Prinsen25.80 (p.r.)
100 meter, alle mannen, 6de serie van6
6.Sander Brugge11.49
200 meter, alle mannen, 5de serie van 5
5.Sander Brugge23.78

Danaïd Prinsen is zowel op de 100 meter las op de 200 meter de snelste van beide series.

Kropswolde, 23 juni 2013, Natuurloop Meerwijck

De uitslagen:

Recreatie 5km:
Jesse Bleeker20.54
Melanie Helweg34.58

Winst voor Emma Verkaaik en Justin Martena in Annen

ANNEN, 15 juni 2013 - Drie atleten behaalden ereplaatsen tijdens de Hunzerun in Annen

De uitslagen:

Vrouwen, 5 km, 12 deelneemsters
1.Emma Verkaaik19.43
Kidsrun meisjes, groep 3 t/m 5, 900 meter, 23 deelneemsters
2.Anna Romée van der Spoel3.52
Kidsrun jongens, groep 6 t/m 8, 1.800 meter, 26 deelnemers
1.Justin Martena6.39

Emma Verkaaik
Emma Verkaaik op weg naar haar overwinning op de 5 km tijdens de Hunzerun

Groningen, 15 juni 2013, Special Olympics Stad Spelen Groningen

De uitslagen:

Mannen, 50 meter, Division M02
1.Joren Heethuis11.01
2.Dani Haan12.24
Mannen, 50 meter, Division M03
1.Bas Jungman10.15
Mannen, 50 meter, Division M06
2.Delano Post8.77
Mannen, 50 meter, Division M07
2.Mats Mulder8.13
Mannen, 50 meter, Division M08
1.Jeffrey Veenstra7.60
3.Guido Stoelwinder7.70
Mannen, verspringen, Division M1
1.Dani Haan1.44 mtr
Mannen, verspringen, Division M2
2.Joren Heethuis2.17 mtr
3.Bas Jungman2.05 mtr
Mannen, verspringen, Division M3
1.Delano Post2.49 mtr
Mannen, verspringen, Division M6
3.Mats Mulder3.07 mtr
Mannen, verspringen, Division M7
1.Jeffrey Veenstra3.69 mtr
3.Guido Stoelwinder3.42 mtr
Mannen, kogelstoten, Division M1
1.Dani Haan3.42 mtr
Mannen, kogelstoten, Division M2
1.Joren Heethuis4.20 mtr
2.Bas Jungman3.73 mtr
Mannen, kogelstoten, Division M3
2.Mats Mulder4.88 mtr
Mannen, kogelstoten, Division M4
2.Delano Post5.37 mtr
Mannen, kogelstoten, Division M5
1.Guido Stoelwinder7.43 mtr
2.Jeffrey Veenstra7.15 mtr
Estafette, 4 x 40 meter, Division 1
1.SV Veendam Atletiek34.09
Brigitte van der Laan
Guido Stoelwinder
Delano Post
Jeffrey Veenstra
Vrouwen, 50 meter, Division F2
1.Demi Majoor10.57
Vrouwen, 50 meter, Division F3
1.Bianca Eising9.93
Vrouwen, 50 meter, Division F4
1.Melanie Helweg9.01
Vrouwen, 50 meter, Division F6
3.Brigitte van der Laan8.08
Vrouwen, verspringen, Division F1
2.Demi Majoor1.32 mtr
Vrouwen, verspringen, Division F2
3.Melanie Helweg1.70 mtr
Vrouwen, verspringen, Division F3
2.Bianca Eising2.29 mtr
Vrouwen, verspringen, Division F15
3.Brigitte van der Laan3.30 mtr
Vrouwen, kogelstoten, Division F1
1.Bianca Eising4.47 mtr
2.Melanie Helweg2.72 mtr
3.Demi Majoor2.57 mtr
Vrouwen, kogelstoten, Division F3
3.Brigitte van der Laan5.11 mtr

2013-special-olympics1
2013-special-olympics2

Danaïd Prinsen Noordelijk Kampioen Junioren

VEENDAM, 14 juni 2013 - Tijdens de Noord Nederlandse kampioenschappen voor junioren C en D in Hoogeveen zijn de atleten van de SV Veendam Atletiek goed voor de dag gekomen. Bij de meisjes junioren B was de SV Veendam Atletiek met drie meisjes vertegenwoordigd op de 400 meter. De winst ging naar Danaïd Prinsen, die hiermee de Noord Nederlandse titel op deze afstand voor zich opeiste. De atlete, uitkomend voor de AV Aquilo, maar trainend bij de SV Veendam Atletiek, kwam over de finish in een persoonlijk record van 56,19 seconden. Het zilver ging naar Dominique Veninga, die in een tijd van 1 minuut en 1,16 seconden de finish passeerde. Floor Buigel kwam als vierde over de streep. Emma Verkaaik was succesvol op de 600 meter in de categorie van de meisjes junioren C. De atlete uit Annen pakte het zilver in een tijd van 1 minuut en 41,86 seconden, tevens een persoonlijk record. In de categorie van de meisjes junioren D liep Benthe Tiegelaar eveneens een persoonlijk. Op de 600 meter liep zij een tijd van 1 minuut en 47,22 seconden en dat was goed voor een derde plek.

De uitslagen:

Meisjes junioren D, 600 meter, 14 deelneemsters
3.Benthe Tiegelaar1.47.22 (p.r.)
Meisjes junioren C, 600 meter, 10 deelneemsters
2.Emma Verkaaik1.41.86 (p.r.)
Meisjes junioren B, 400 meter, 6 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen56.19 (p.r.)
2.Dominique Veninga1.01.16
4.Floor Buigel1.05.57
Meisjes junioren B, 1.500 meter, 4 deelneemsters
4.Silke Jonkman5.23.70

Utrecht, 14 juni 2013, 3de Trackmeeting

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 800 meter, 20 deelneemsters
8.Bernice Meijer2.28.87
Jongens junioren B, 100 meter, 21 deelnemers
3.Sander Brugge11.52

Nijmegen, 12 juni 2013, Nijmegen Global Atletics

De uitslagen:

Vrouwen senioren, 1.500 meter, serie A, 11 deelneemsters
6.Leonie Glazenborg4.45.9 (p.r.)
Mannen senioren, 1.500 meter, serie D, 10 deelnemers
10.Piet Wiersma4.28.6

Alphen aan den Rijn, 9 juni 2013, 42ste Gouden Spike

De uitslagen:

Vrouwen, 800 meter, serie 1 van 2 series, 9 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen2.10.41
Mannen, 100 meter, serie 1 van 4 series, 7 deelnemers
4.Sander Brugge11.67

Dominique Veninga Noordelijk Baankampioen op de 100 en 400 meter

GRONINGEN, 7 juni 2013 - Tijdens de Noordelijke baankampioenschappen atletiek in Groningen is Dominique Veninga van de SV Veendam Atletiek zowel op de 100 meter als de 400 meter noordelijk baankampioen geworden. Meerdere atleten van de SV Veendam Atletiek verbeterden hun beste prestatie. Dominique Veninga kwam goed uit de startblokken. Op de 100 meter ging de 16-jarige atlete uit Veendam als eerste over de streep in een tijd van 13,19 seconden en verbeterde tevens haar beste tijd. Tweede werd clubgenote Bernice Meijer die in een tijd van 13,72 seconden de finish passeerde. Ook op de 400 meter was Dominique de snelste in een tijd van 1 minuut en 0,12 seconden en veroverde daarmee haar tweede noordelijke titel. Clubgenote Bernice Meijer greep net naast het brons en werd vierde in een tijd van 1 minuut en 2,94 seconden en verbeterde daarmee haar beste prestatie. Junior B, Sander Brugge, deed van zich spreken op de 100 meter. Hij werd Noord nederlands baankampioens op de 100 meter in een tijd van 11,56 seconden. Op de 400 meter behaalde hij een persoonlijk record van 58,20 seconden. Leonie Glazenborg (14) verbeterde op de 800 meter het clubrecord op de 800 meter in de categorie van de meisjes junioren C met bijna vijf seconden tot een tijd van 2 minuten en 19,74 seconden. Haar clubgenote Emma Verkaaik (13) liet een tijd noteren van 2 minuten en 25,44 seconden. Piet Wiersma (15) verbeterde eveneens zijn beste prestatie op de 800 meter en liet een tijd noteren van 2 minuten en 13,36 seconden.

De uitslagen:

Vrouwen, 100 meter, 8 deelneemsters
1.Dominique Veninga13.19
2.Bernice Meijer13.72
Vrouwen, 400 meter, 2de van 3 series, 5 deelneemsters
4.Floor Buigel1.05.38
Vrouwen, 400 meter, 3de van 3 series, 4 deelneemsters
1.Dominique Veninga1.00.12
4.Bernice Meijer1.02.94
Vrouwen, 800 meter, 1ste van 2 series, 5 deelneemsters
1.Emma Verkaaik2..25.44
Vrouwen, 800 meter, 2de van 2 series, 7 deelneemsters
5.Leonie Glazenborg2.19.74
Mannen, 100 meter, 2de van 2 series, 6 deelnemers
2.Sander Brugge11.56
Mannen 800 meter, 1ste van 3 series, 7 deelnemers
4.Piet Wiersma2.13.36
Mannen, 400 meter, 2de van 2 series, 4 deelnemers
2.Sander Brugge58.20

Harkstede, 6 juni 2013, 4de Bekkemarrun

De uitslagen:

Jongens recreatie, 5 km, 32 deelnemers
1.Mark van Ginkel20.06

Nieuwe Pekela, 5 juni 2013, 18de Oud-Alteveerloop, 8ste wedstrijd van het Univé Loopcircuit 2013

De uitslagen:

Recreatie, 3,3 km:
Melanie Helweg19.49
Dani Haan21.58
Recreatie, 6,6 km:
Jesse Bleeker28.13

Grolloo, 1 juni 2013, 21ste Omloop Grolloo

De uitslagen:

Meisjes, groep 3 tot en met 5, plm. 1.500 meter, 18 deelneemsters
4.Anna Romeé van der Spoel
Meisjes, groep 6 tot en met 8, plm. 1.500 meter, 14 deelneemsters
6.Berber Nijhuis
Jongens, gorpe 6 tot en met 8, plm. 1.500 meter, 16 deelnemers
13.Jan Sling

Oordegem (België), 1 juni 2013, IFAM wedstrijden

Sander Brugge behaalt met de ploeg van Nederland EYOF Rood de limiet voor de 4 maal 100 meter estafette. De EYOF-wedstrijden zijn van 14 tot 19 juli in Utrecht

De uitslagen:

800 meter, vrouwen, 19 deelneemsters
5.Danaïd Prinsen2.09.56

Assen, 1 juni 2013, Asserstadsloop

De uitslagen:

Meisjes 6 tot en met 8 jaar, 1 km, 29 deelneemsters
3.Anna Romeé van der Spoel 5.10

Veendam, 26 mei 2013, Valkema Parkstadloop

De uitslagen:

Recreatie jeugd, 5,024 km:
Jesse Bleeker20.05
Jonno Boer23.24
Melanie Helweg31.45
Quinty Martena31.45
Mèrcènnè Meijer32.37
Dani Haan34.23
Recreatie jeugd, 10 km:
Piet Wiersma36.21
Recreatie jeugd, 1 km:
Maarten Hardijk4.10
Esmee Douma4.24
Giovanni Smit4.30
Ketie Kral4.49
Anna Romée van der Spoel4.53
Dilan Boer5.10
Irene Jungman5.33
Max Kral5.48
Delano Post5.48
Bas Jungman5.51
Livia Huisman5.53
Marjolijn Elevelt6.06
Jessica Elevelt6.18
Joren Heethuis6.45

Delzijl, 26 mei 2013, Open clubkampioenschappen AV Fivelstreek

De uitslagen:

Jongens junioren D, 1.000 meter, 4 deelnemers
1.Justin Martena3.26.22

Groningen, 25 mei 2013, 2de medaillewedstrijden pupillen

De uitslagen:

Meisjes pupillen B, 14 deelneemsters
totaal
600 mpntnverpntnbalpntnincl. 20-4
3.Esmee Doumadns03,37 m417.93 m318
9.Mirthe Kanninga4.38.6032.65 m213.08 m212
totaal
Meisjes pupillen C, 9 deelneemsters
7.Eline Kanninga9.010.70 m22,48 m17
8.Helen de Vries8.910.70 m23.02 m16
Jongens pupillen B
4.Emanuel Al Rais6,943,31 m30.95 m35,58 m4

Assen, 26 mei 2013, Competitie B-junioren, 2de wedstrijd

De SV Veendam Atletiek en de AV Aquilo doen, met de categorie meisjes junioren B, mee onder naam: Veendam Aquilo Combi.
Met het combinatie team van AV Aquilo en SV Veendam Atletiek werd afgereisd naar Assen voor de 2de ronde van de junioren B-Competitie. Bij aanvang stonden we op een prima 4de plaats achter de dames van AAC'61. Coach Benny Tapken had weer één en andere uitgedokterd waar de winst voor vandaag viel te behalen. Van de SV Veendam Atletiek deden mee: Bernice Meijer, Dominique Veninga, Ilse Heeringa en Emma Verkaaik. Vam de AV Aquilo deden mee: Chantal Elzinga, Sanne Eshuis en Danaïd Prinsen. Er werd gestreden op meerdere disciplines 100 meter sprint: Danaïd en Sanne, 100 meter horden: Bernice, Hoogspringen: Ilse, Verspringen: Ilse en Sanne, Kogel en speer: Chantal, Discus deden Ilse en Chantal. De 400 meter werd gelopen door Dominique en Danaïd en de 800 door Emma en Bernice. Het slotnummer was de 4 x 100 meter estafette door Emma, Bernice, Dominique en Danaïd. De tactische en technische tips van Benny en de trainingsarbeid van de meiden zorgden voor een uitstekende teamprestatie. Bijna alle resultaten werden verbeterd ten opzichte van de 1ste wedstrijd in Gendringen. Chantal wist ondanks haar rugklachten toch prima te presteren op de diverse werpnummers. Speer en discus in de buurt van haar p.r. en kogel gaat eindelijk weer wat de goede kant op met 9,63 m ! Ilse (hoog 1.40) en Sanne (Sanne weer terug na lang blessure leed) weerden zich prima op de technische nummers. Op de loopnummers werden alleen maar prima resultaten behaald en uitstekende tijden gelopen die je terug kunt vinden in de nationale ranglijsten van Ton Kleijn. Bernice, ondanks de wind die er was, goede tijd gelopen op de 100 meter horden - 18.5, 800m - 2.23, Dominique een lage 59.18 op de 400 meter, Emma een prima 800 meter in 2.25.79 en Danaïd opnieuw een EYOF limiet, 57.76 op de 400 meter en een p.r. op de 100 meter, 12.79. De estafette liepen de meiden in een prima 2de tijd: 51.61. De samenwerking leverde al met al een zeer geslaagde dag op met een 2de plaats overall, na AV Daventria uit Deventer en net voor AV'34 uit Apeldoorn. Super gedaan, dames !

De uitslagen:

100 meter, 20 deelneemsters
2.Danaïd Prinsen12.79 (p.r.)
17.Sanne Eshuis15.23
400 meter, 17 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen57.76 (p.r.)
2.Dominique Veninga59.18
800 meter, 16 deelneemsters
1.Bernice Meijer2.23.65
2.Emma Verkaaik2.25.79
110 meter horden, 18 deelneemsters
12.Bernice Meijer18.50 (p.r.)
4 x 100 meter estafette, 10 ploegen
2.SV Veendam / AV Aquilo51.61
Emma Verkaaik
Bernice Meijer
Dominique Veninga
Danaïd Prinsen
Hoogspringen, 14 deelneemsters
6.Ilse Heeringa1.40 mtr
Verspringen, 21 deelneemsters
12.Ilse Heeringa4.15 mtr
Kogelstoten, 18 deelneemsters
3.Chantal Elzinga9.63 mtr
Discuswerpen, 19 deelneemsters
5.Chantal Elzinga24.01 mtr
13.Ilse Heeringa18.51 mtr
Speerwerpen, 20 deelneemsters
8.Chantal Elzinga22.13 mtr
De Ploegpunten:
100 m400 m800 m100 m h4 x 100 mhoog
1.AV Daventria6587004230697779
2.SV Veendam/AV Aquilo7158497450692615
3.AV '345366005990604883
verkogeldiscusspeer pntn
1.AV Daventria7106004557635.785
2.SV Veendam/AV Aquilo4635644154465.504
3.AV '346775553795515.384

Utrecht, 24 mei 2013, Trackmeeting

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 1.500 meter, 17 deelneemsters
2.Leonie Glazenborg4.46.81 (p.r.)
3.Danaïd Prinsen4.47.42 (p.r.)
8.Bernice Meijer5.03.03 (p.r.)
11.Silke Jonkman5.28.46
Meisjes junioren B, 400 meter, 11 deelneemsters
1.Benthe Tiegelaar1.07.70 (p.r.)
Dames senioren, 400 meter, 13 deelneemsters
5.Dominique Veninga59.41
Jongens junioren B, 1.500 meter, 19 deelnemers
9.Piet Wiersma4.27.12 (p.r.)

Tilburg, 20 mei 2013, Losse Veter T-meeting

De uitslagen:

Mannen, 110 meter, 2de van 6 series, 6 deelneemrs
1.Sander Brugge23.39

Stadskanaal, 19 mei 2013, Nelli Cooman Run

De uitslagen:

Recreatie, 1 km
Justin Martena3.30

Amsterdam, 19 mei 2013, Battle of the B's

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 400 meter, 2de serie, 6 deelneemsters
2.Dominique Veninga59,61
Meisjes junioren B, 800 meter, 9 deelneemsters
3.Bernice Meijer2.20.32

Bernice Meijer verbetert met deze prestatie haar p.r. op deze afstand

Stadskanaal, 18 mei 2013, Open Nelli Cooman Kampioenschap Jeugdatletiek

De uitslagen:

Meisjes pupillen B, 1.000 meter, 16 deelneemsters
10.Esmee Douma4.41.33
Meisjes pupillen B, meerkamp, 17 deelneemsters
40 mverhoogkogelpunten
2.Esmee Douma7.073.20 m1.00 m6.21 m1.655
Meisjes junioren D, 60 meter, 8 deelneemsters
5.Benthe Tiegelaar8.97
Meisjes junioren D, 600 meter, 22 deelneemsters
5.Benthe Tiegelaar1.51.61
15.Anneloes Velt2.07.85
Meisjes junioren C, 600 meter, 13 deelneemsters
1.Leonie Glazenborg1.39.66
10.Angelique Klopstra1.56.70
Jongens junioren D, 1.000 meter, 5 deelnemers
3.Justin Martena3.21.97 (.p.r.)

Met het kogelstoten verbetert Esmee Douma het clubrecord. Het oude record stong sinds 1993 op naam van Anita Vedder met een worp van 5.70 meter.

Hoorn, 18 mei 2013, FLYNTH recordwedstrijden

De uitslagen:

Vrouwen, 400 meter 1ste van 2 series. 6 deelneemsters
5.Dominique Veninga (jun B)58,84
Vrouwen, 800 meter,7 deelneemsters
6.Danaïd Prinsen (jun B)2.08,92

Dominique Veninga verbetert met deze prestatie het clubrecord op deze afstand
Danaïd Prinsen verbetert haar p.r. op deze afstand

Gieten, 18 mei 2013, Run van Gieten

De uitslagen:

Groep 4, meisjes, 1.600 meter, 26 deelneemsters
4.Anna Romeé van der Spoel7.39
Groep 5, meisjes, 1.600 meter, 37 deelneemsters
4.Mirthe Kanninga7.12
Groep 8, meisjes, 2.400 meter, 12 deelneemsters
10.Berber Nijhuis11.48

Groningen, 15 mei 2013, Martini-bokaal

De uitslagen:

Vrouwen, 800 meter, 4 deelneemsters
1.Emma Verkaaik (jun C)2.25.29
2.Floor Buigel (jun B)2.31.89
3.Silke Jonkman (jun B)2.39.20
4.Benthe Tiegelaar (jun D)2.43.98
Sprint2kamp vrouwen, 7 deelneemsters
100 mpntn200 mpntntotaal
2.Dominique Veninga (jun B)13.4559727.226681.265
3.Bernice Meijer (jun B)14.0450228.545751.077
Sprint2kamp mannen, 7 deelnemers
100 mpntn200 mpntntotaal
1.Sander Brugge (junB)11.5867023.307101.380

Dominique Veninga verbetert met deze prestatie haar p.r. op de 200 meter
Sander Brugge verbetert met deze prestatie het clubrecord op de 200 meter

Hoogeveen, 11 mei 2013, Noord Nederlandse kampioenschappen voor pupillen

De uitslagen:

Meisjes pupillen B, meerkamp, 2 deelneemsters
40 mhoogkogelpunten
1.Esmee Douma7.061.00 m5.37 m1.246
Meisjes pupillen B, 1.000 meter, 6 deelneemsters
4.Esmee Douma4.32.99

Heerenveen, 11 mei 2013, 13de Heerenveen Classic

Dominique Veninga op dreef tijdens baanwedstrijden
HEERENVEEN / LISSE, 11 MEI 2013
- Dominique Veninga van de SV Veendam Atletiek heeft tijdens de 13de Heerenveen Classic een goede prestatie neergezet. Op de 400 meter bij de meisjes junioren B kwam zij als eerste over de streep in een tijd van 59,70 seconden en verbeterde daarmee haar beste tijd op deze afstand. Daarmee lijkt zij in haar voorbereiding op het Nederlands Kampioenschap in juni op de goede weg te zijn. Clubgenote Leonie Glazenborg pakte de winst op de 3.000 meter in een tijd van 10 minuten en 17,38 seconden. Zij verbeterde eveneens haar beste tijd op deze afstand. Bij de jongens junioren B deed Piet Wiersma goede zaken. Hij werd tweede op de 3.00 meter in een persoonlijk record van 9 minuten en 38,39 seconden. Eveneens een tweede plek was er voor Benthe Tiegelaar. Op de 600 meter voor meisjes junioren D behaalde zij het zilver in een tijd van 1 minuut en 52,91 seconden. Tijdens baanwedstrijden in Lisse liep Danaïd Prinsen de 1.000 meter in een tijd van 2 minuten en 56,81 seconden en benaderde daarmee haar beste tijd op deze afstand. Clubgenote Bernice Meijer liep een persoonlijk record op deze afstand. Haar tijd bedroeg 3 minuten en 10,24 seconden.

De uitslagen:

Meisjes junioren D, 600 meter, 10 deelneemsters
2.Benthe Tiegelaar1.52,91
Meisjes junioren D, 60 meter, 14 deelneemsters
12.Berber Nijhuis10,24
Meisjes junioren D, verspringen, 8 deelneemsters
8.Berber Nijhuis2.86 mtr
Meisjes junioren D, hoogspringen, 7 deelneemsters
5.Berber Nijhuis1.20 meter
Meisjes junioren B, 100 meter, 5 deelneemsters
4.Dominique Veninga13,58
Meisjes junioren B, 400 meter, 7 deelneemsters
1.Dominique Veninga59,70 (p.r.)
7.Floor Buigel1.07,25
Meisjes junioren B, 3.000 meter, 2 deelneemsters
1.Leonie Glazenborg10.17,38 (p.r.)
Jongens junioren B, 3.000 meter, 5 deelnemers
2.Piet Wiersma9.38,39 (p.r.)

Lisse, 11 mei 2013, Ter Specke Bokaal

De uitslagen:

Vrouwen, 1.000 meter, 1ste serie, 10 deelneemsters
10.Bernice Meijer (jun. B)3.10,24 (p.r.)
Vrouwen, 1.000 meter, 2de serie, 11 deelneemsters
10.Danaïd Prinsen (jun. B)2.56,81
Mannen, 150 meter, 1ste van 5 series, 5, deelnemers
2.Sander Brugge17,03

Hoogeveen, 26 april 2013, Spring 2-kamp, 1.000 en 5.000 meter

De uitslagen:

Meisjes junioren D, 1.000 meter, 4 deelneemsters
1.Benthe Tiegelaar3.30.0
Meisjes junioren C, 1.0000 meter, 3 deelneemsters
1.Leonie Glazenborg2.59.0

Emmen, 20 april 2013, 1ste medaillewedstrijden pupillen

De uitslagen:

Meisjes pupillen B, 14 deelneemsters
40 mpuntenverpuntenhoogpuntenkogelpuntenTotaal
2.Esmee Douma7,1043.20 m41.00 m454.85 m315
10.Mirthe Kanninga7.9622.52 10.80 m23.49 m16
Meisjes pupillen C, 9 deelneemsters
40 mpunten600 mpuntenbalpuntenhoogpunten
7.Eline Kanninga9.2412.59.2216.34 m10.70 m25
9.Helen de Vries9.141dnf7.79 m10.60 m13

Gendringen, 14 april 2013, Competitie B-junioren, 1ste wedstrijd

De SV Veendam Atletiek en de AV Aquilo doen, met de categorie meisjes junioren B, mee onder naam: Veendam Aquilo Combi

De uitslagen:

100 meter, 21 deelneemsters
3.Danaïd Prinsen12,84
18.Geena Nastase14,97
100 meter horden, 21 deelneemsters
14.Bernice Meijer19,06
4 x 100 meter estafette, 11 verenigingen
2.Veendam Aquilo Combi51,49
Danaïd Prinsen
Emma Verkaaik
Dominique Veninga
Bernice Meijer
400 meter, 21 deelneemsters
1.Dominique Veninga1.00,57
5.Bernice Meijer1.03,50
8.Floor Buigel (Gron. Atl.)1.04,92
800 meter, 20 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen2.14,19
2.Emma Verkaaik2.24,25
7.Silke Jonkman (Gron. Atl.)2.37,34
discuswerpen, 21 deelneemsters
3.Chantal Elzinga25.07 mtr
16.Ilse Heeringa15.79 mtr
hoogspringen, 23 deelneemsters
10.Ilse Heeringa1.45 mtr
kogelstoten. 22 deelneemsters
5.Chantal Elzinga9.35 mtr
speerwerpen, 22 deelneemsters
5.Chantal Elzinga22.88 mtr
verspringen, 23 deelneemsters
16.Sanne Eshuis4.02 mtr
22.Ilse Heeringa3.70 mtr

De Veendam Aquilo Combi staat, na de eerste wedstrijd, van de 13 ploegen op de vierde plaats.

Winst voor Justin Martena en Angelique Klopstra in Norden

Norden, 13 april 2013, OLB Citylauf Norden

De uitslagen:

Jongens, geboren in 2000, 21 deelnemers, 1,5 km
1.Justin Martena5.52
Meisjes, geboren in 1998 en 1999, 11 deelneemsters
1.Angelique Klopstra6.50

Annerveenschekanaal, 13 april 2013, Lutje Turf Loop

De uitslagen:

Jongens, geboren 2000 t/m 2009, 1,2 km, 33 deelnemers
10.Jan Sling6.15
23.Dilan Boer7.10
Meisjes, geboren 2000 t/m 2009, 1,2 km, 27 deelneemsters
3.Anne Plat5.51
9.Lyone Boer6.35
12.Anna Romée van der Spoel6.48

Wildervank, 12 april 2013 - Running Center Valkema Sport Veendam Trackmeeting

Uitslagen:

Meisjes junioren D, 60 meter
1.Jorinde van KlinkenA.A.C. '619,03
2.Rachel BruinsAV Aquilo9,48
Jongens junioren D, 80 meter
1.Tim NielandAV Aquilo12,73
2.Marco GroenbroekAV Aquilo14,13
Meisjes junioren C, 80 meter
1.Iris GroenbroekAV Aquilo14,41
Meisjes junioren B, 100 meter
1.Bernice MeijerSV Veendam13,71
Meisjes junioren B, 200 meter
1.Dominique VeningaSV Veendam27,26
2.Bernice MeijerSV Veendam27,88
Meisjes junioren, 400 meter
1.Dominique VeningaSV Veendam1.00,35
2.Floor BuigelGroningen Atletiek1.05,28
3.Nienke OnnenVitalis1.07,26
4.Anne PlatSV Veendam1.16,16
5.Berber NijhuisSV Veendam1.24,88
Meisjes junioren C, 3.000 meter
1.Veerle BakkerAV Triathlon10.01,89
2.Leonie GlazenborgSV Veendam10.37,06
Meisjes junioren, kogelstoten
1.Jorinde van KlinkenA.A.C. '6111.68
2.Chantal ElzingaAV Aquilo9.29
3.Iris GroenbroekAV Aquilo6.08
4.Rachel BruinsAV Aquilo5.53
Jongens junioren, kogelstoten
1.Markus MeekmaAV Impala13.93
2.Stefan VisserAV Impala12.52
3.Wouter van der SpekAV Impala11.38
4.Yorick MolemaAV Impala11.38
5.Owen SmidtA.A.C. '617.14
6.Tim NielandAV Aquilo5.79
7.Marco GroenbroekAV Aquilo4.94
Meisjes junioren, speerwerpen
1.Chantal ElzingaAV Aquilo21.71
2.Jorinde van KlinkenA.A.C. '6116.73
3.Iris GroenbroekAV Aquilo11.72
4.Rachel BruinsAV Aquilo11.20
Jongens junioren, speerwerpen
1.Jasper MeijerJahn II38.29
2.Sibren ReekersAV Impala38.04
3.Remco LantingaJahn II34.54
4.Stefan VisserAV Aquilo33.61
5.Owen SmidtA.A.C. '6116.51
6.Marco GroenbroekAV Aquilo13.87
7.Tim NielandAV Aquilo13.38
Meisjes junioren, discuswerpen
1.Jorinde van KlinkenA.A.C. '6131.09
2.Chantal ElzingaAV Aquilo25.94
3.Iris GroenbroekAV Aquilo17.39
4.Rachel BruinsAV Aquilo12.34
Jongens junioren, discuswerpen
1.Stefan VisserAV Aquilo42.35
2.Marco GroenbroekAV Aquilo19.55
3.Owen SmidtA.A.C. '6116.71
4.Tim NielandAV Aquilo12.58
Meisjes junioren, hoogspringen
1.Berber NijhuisSV Veendam1.20
Jongens junioren hoogspringen
1.Tim NielandAV Aquilo1.10

Klik hier voor de foto's.

Dominique Veninga en Piet Wiersma presteren prima in Steenwijk

STEENWIJK, 6 april 2013 - Tijdens baanwedstrijden in Steenwijk deed Dominique Veninga goede zaken. De 15-jarige atlete uit Veendam pakte in de categorie van de meisjes junioren B de eerste plek op zowel de 100 meter (13,34 sec.) als de 300 meter (41,99 sec.) en toonde daarmee vormbehoud. Junior B Piet Wiersma had zich ingeschreven voor de 5.000 meter. De 15-jarige atleet uit Wildervank finishte in een tijd van 17 minuten en 30,45 en verbeterde daarmee zijn beste tijd met ruim een halve minuut.

De uitslagen:

Jongens junioren B, 5.000 meter, 3 deelnemers
3.Piet Wiersma17.30,45 (p.r.)
Meisjes junioren B, 100 meter, 4 deelneemsters
1.Dominique Veninga13,34
Meisjes junioren B,300 meter, 3 deelneemsters
1.Dominique Veninga41,99

Alteleten presteren prima in de Klap tot Klaploop

STADSKANAAL, 1 APRIL 2013 - Tijdens de 23ste editie van de Klap tot Klaploop heeft een aantal atleten ereplaasten behaald. Jonno Boer behaalde het goud bij de jongens van 11 en 12 jaar. De 2 km ging voor hem in een tijd van 7.36 minuten. Angelique Klopstra was de snelste bij de meisjes van 13 jaar en ouder. De 2 km ging voor haar in een tijd van 8.54 minuten. Lyone Boer greep net naast net eremetaal. Met een goede tijd van 4.12 minuten over de kilometer werd zij vierde bij de meisjes van 9 en 10 jaar. Anna Romée van der Spoel greep het zilver bij de meisjes van 7 en 8 jaar. Haar kilometer-tijd bedroeg 4.26 minuten.

De uitslagen:

Meisjes 7 en 8 jaar, 1 km, 31 deelneemsters
2.Anna Romée van der Spoel4.26
Jongens 7 en 8 jaar, 1 km, 37 deelnemers
18.Dilan Boer5.09
Meisjes 9 en 10 jaar, 1 km, 20 deelnemers
4.Lyone Boer4.12
Jongens 9 en 10 jaar, 1 km, 43 deelnemers
38.Joren heethuis6.11
41.Max Kral6.56
Jongens 11 en 12 jaar, 2 km, 37 deelnemers
1.Jonno Boer7.36
30Dani Haan11.29
Meisjes 13 jaar en ouder, 2 km, 7 deelneemsters
1.Angelique Klopstra8.54
Recreatieloop meisjes tot en met 17 jaar, 5 km, 48 deelneemsters
17.Melanie Helweg (12 jaar)28.40

Zandvoort, 24 maart 2013, 6de Runners' World Zandvoort Circuit Run

De uitslagen:

Mannen tot 17 jaar, 5 km, 10 deelnemers
4.Piet Wiersma18.12

Wildervank, 22 maart 2013, Avondwedstrijd

40 meter sprint
Categoriepl.NaamVerenigingTijd
MPC
1Anna Romée van der SpoelSV Veendam7,9
2Eline KanningaSV Veendam8,7
MPB
1Esmee DoumaSV Veendam7,1
2Loes LangeAV Aquilo7,2
3Mirthe KanningaSV Veendam7,5
MPA
1Megan NastaseAV Aquilo7,0
2Lyonne BoerSV Veendam7,5
3Xane GrevenAV Aquilo7,6
4Amy BuurmeijerSV Veendam8,0
JPC
1Maurits MeijerhofAV Fivelstreek8,0
2Kevin MulderAV Fivelstreek8,1
3Tijs de BoerAV Aquilo8,2
JPB
1Jasper SpreenAV Aquilo7,1
2Emanuel Al RaisSV Veendam7,2
3Wesly de BoerAV Aquilo7,9
4Dilan BoerSV Veendam9,0
JPA
1Ferdi KamanAV Aquilo7,5
60 meter sprint
Categoriepl.NaamVerenigingTijd
MPC
1Anna Romée van der SpoelSV Veendam11,8
2Eline KanningaSV Veendam12,0
MPB
1Esmee DoumaSV Veendam10,3
2Loes LangeAV Aquilo10,4
3Mirthe KanningaSV Veendam11,2
MPA
1Megan NastaseAV Aquilo10,2
2Lyonne BoerSV Veendam11,3
3Xane GrevenAV Aquilo11,5
4Amy BuurmeijerSV Veendamdns
JPC
1Maurits MeijerhofAV Fivelstreek12,2
2Kevin MulderAV Fivelstreek13,2
3Tijs de BoerAV Aquilo14,8
JPB
1Wesly de BoerAV Aquilo10,2
2Emanuel Al RaisSV Veendam10,5
3Jasper SpreenAV Aquilo10,6
4Dilan BoerSV Veendam14,1
JPA
1Ferdi KamanAV Aquilo11,4
Kogelstoten
Categoriepl.NaamVerenigingTijd
MPC
1Anna Romée van der SpoelSV Veendam5.47
2Eline KanningaSV Veendam2.44
MPB
1Esmee DoumaSV Veendam4.99
2Loes LangeAV Aquilo4.57
3Mirthe KanningaSV Veendam3.10
MPA
1Megan NastaseAV Aquilo4.94
2Xane GrevenAV Aquilo4.13
3Amy BuurmeijerSV Veendam3.49
4Lyonne BoerSV Veendam3.12
JPC
1Maurits MeijerhofAV Fivelstreek4,10
2Kevin MulderAV Fivelstreek3.45
3Tijs de BoerAV Aquilo2.45
JPB
1Jasper SpreenAV Aquilo5.10
2Emanuel Al RaisSV Veendam4.98
3Wesly de BoerAV Aquilo3.49
4Dilan BoerSV Veendam3.45
JPA
1Ferdi KamanAV Aquilo4.90
Balwerpen
Categoriepl.NaamVerenigingAfstand
MPC
1Anna Romée van der SpoelSV Veendam14.58
2Eline KanningaSV Veendam6.22
MPB
1Esmee DoumaSV Veendam20.47
2Loes LangeAV Aquilo16.76
3Mirthe KanningaSV Veendam11.27
MPA
1Xane GrevenAV Aquilo13.71
2Megan NastaseAV Aquilo13.19
3Amy BuurmeijerSV Veendam11.06
4Lyonne BoerSV Veendam10.16
JPC
1Maurits MeijerhofAV Fivelstreek10.61
2Kevin MulderAV Fivelstreek8.63
3Tijs de BoerAV Aquilo7.29
JPB
1Emanuel Al RaisSV Veendam14.94
2Wesly de BoerAV Aquilo10.24
3Jasper SpreenAV Aquilo9.12
4Dilan BoerSV Veendam8.43
JPA
1Ferdi KamanAV Aquilo12.57
100 meter sprint
Categoriepl.NaamVerenigingTijd
MD
1Rachel BruinsAV Aquilo16.4
2Berber NijhuisSV Veendam17.5
Dames
1Judith WöstenSV Veendam14.5
JD
1Marco GroenbroekAV Aquilo18.5
JC
1Fabian DumitrascuSV Veendam14.6
2Tim HendriksenSV Veendam15.6
JB
1Sander BruggeSV Veendam12.5
2Wilte NijhuisSV Veendam14.0
200 meter sprint
Categoriepl.NaamVerenigingTijd
MD
1Rachel BruinsAV Aquilo34.9
2Berber NijhuisSV Veendam37.5
JC
1Fabian DumitrascuSV Veendam32.0
2Tim HendriksenSV Veendam32.6
JB
1Sander BruggeSV Veendam25.4
2Wilte NijhuisSV Veendam27.6
Discuswerpen
Categoriepl.NaamVerenigingAfstand
MB
1Chantal ElzingaAV Aquilo21.60
JD
1Marco GroenbroekAV Aquilo9.00
JC
1Tim HendriksenSV Veendam19.82
2Fabian DimitrascuSV Veendam16.04
JB
1Sander BruggeSV Veendam16.04
2Wilte NijhuisSV Veendam14.81
Mannen
1Hans DekkerSV Veendam32.80
2Benny TapkenSV Veendam28.80
Speerwerpen
Categoriepl.NaamVerenigingAfstand
MD
1Rachel BruinsAV Aquilo9.60
MB
1Chantal ElzingaAV Aquilo19.81
Dames
1Demi-Esmee HalminghSV Veendam19.82
2Judith WöstenSV Veendam16.04
JD
1Marco GroenbroekAV Aquilo9.83
JB
1Sander BruggeSV Veendam22.47
2Wilte NijhuisSV Veendam19.58
Mannen
1Benny TapkenSV Veendam45.82
2Hans DekkerSV Veendam25.15
Kogelstoten
Categoriepl.NaamVerenigingAfstand
MD
1Berber NijhuisSV Veendam5.48
2Rachel BruinsAV Aquilo5.34
MB
1Chantal ElzingaAV Aquilo9.03
JD
1Marco GroenbroekAV Aquilo4.39
JC
1Tim HendriksenSV Veendam7.07
2Fabian DumitrascuSV Veendam5.82
JB
1Sander BruggeSV Veendam9.82
2Wilte NijhuisSV Veendam8.95
Mannnen
1Hans DekkerSV Veendam11.10
2Benny TapkenSV Veendam10.98

Winschoten, 16 maart 2013, Univé Theo de Winterloop

De uitslagen:

Recreatie, 5 km:
Melanie Helweg31.14

Stuifzand, 9 maart 2013, Bork Stuifzandcross

De uitslagen:

Meisjes 1 km, 3 deelneemsters
2.Anna-Romée van der Spoel8.50

Heerenveen, 9 maart 2013, 39ste Indoor Heerenveen

De uitslagen:

Meisjes pupillen B, driekamp, 17 deelneemsters
40 mhoogkogelpunten
2.Esmee Douma7.011.15 m5.28 m1.361
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, driekamp, 18 deelneemsters
60 mhoogkogelpunten
16.Amy Buurmeijer11.550.90 m3.68 m786
Meisjes junioren D, 1ste jaars, driekamp, 13 deelneemsters
60 mhoogkogelpunten
6.Berber Nijhuis10.221.25 m5.30 m1.032
Jongens pupillen B, driekamp, 12 deelnemers
40 mhoogkogelpunten
4.Emanuel Al Rais7.330.85 m4.84 m1.044

Esmee Douma op dreef tijdens indoorwedstrijden

Steenwijk, 2 maart 2013, Visscher Sport Indoor Gala - Esmee Douma van de SV Veendam Atletiek heeft tijdens indoorwedstrijden in Steenwijk en Heerenveen heeft een aantal behoorlijke prestaties eergezet. Tijdens het Visscher Sport Indoorgala in Steenwijk verbeterde de 9-jarige Esmee Douma in de categorie van de meisjes pupillen B twee clubrecords. Op het onderdeel verspringen overbrugde zij een afstand van 3.39 meter, een verbetering van haar eigen clubrecord met 49 centimeter. Ook het onderdeel kogelstoten werd verbeterd tot een worp van 5.86 meter. Door deze resultaten pakte zij in een veld van 20 meisjes het zilver op de driekamp over 40 meter, verspringen en kogelstoten. Op de Indoorwedstrijden in Heerenveen veroverde zij op dezelfde driekamp eveneens het zilver. Haar clubrecord op het hoogspringen verbeterde zij hier met 5 centimeter tot een hoogte van 1.15 meter. Bij de meisjes mini-pupillen behaalden Eline Kanninga en Helen de Vries in Steenwijk de vierde en vijfde plek. Imanuel Al Rais greep in Heerenveen in de categorie van jongens pupillen B net naast het eremetaal en werd vierde. Berber Nijhuis behaalde bij de meisjes junioren D, 1ste jaars, de zesde plaats.

De uitslagen:

Meisjes mini-pupillen, driekamp, 6 deelneemsters
40 mverbalpunten
4.Eline Kanninga9.121.83 m2.19 m386
5.Helen de Vries8.791.65 m1.96 m371
Meisjes pupillen B, driekamp, 20 deelneemsters
40 mverkogelpunten
2.Esmee Douma7.133.39 m5.86 m1.316
15.Mirthe Kanninga7.692.68 m3.08 m861
Meisjes pupillen A, driekamp, 1ste jaars, 22 deelneemsters
40 mverkogelpunten
18.Amy Buurmeijer7.902.36 m3.91 m828
Jongens junioren C, sprinttweekamp, 29 deelnemers
50 m60 mpunten
12.Bjorn Lohof6.307.551.215
Jongens junioren C. verspringen, 24 deelnemers
19.Bjorn Lohof3.43 m
Jongens junioren C, kogelstoten, 23 deelnemers
22.5.79 m

Drachten, 2 maart 2013, Veneboerloop

De uitslagen:

Vrouwen, 5 km, 5 deelneemsters
3.Silke Jonkman19.56

Danaïd Prinsen Nederlands Kampioen Indoor

APELDOORN, 23 en 24 februari 2013 - Danaïd Prinsen heeft zondag in Apeldoorn de nationale titel behaald op de 800 meter indoor in de categorie meisjes junioren B. Dominique Veninga werd in dezelfde categorie verdienstelijk derde op de 400 meter. Danaïd Prinsen, uitkomend voor Aquilo Winschoten en trainend bij de SV Veendam Atletiek, werd zaterdag vrij gemakkelijk eerste in haar serie op de 800 meter. In de finale, die zij aflegde in een tijd van 1 minuut en 18,51 seconden, had zij een voorsprong van bijna 1 seconde op Claudia Oosterkamp van Start '78 Steenwijk. Dominique Veninga won zaterdag haar serie op de 4000 meter in een tijd van 1 minuut en 1,59 seconde. Met deze tijd drong de atlete uit Veendam door tot de halve finale. In de halve finale eindigde zij als tweede en dat gaf toegang tot de finale op zondag. De finale legde zij af in een prima tijd van 1 minuut en 0,08 seconde en dat was goed voor het brons. In de finale van de 1.500 meter, categorie meisjes junioren B, behaalde Bernice Meijer een achtste plaats in een tijd van 5 minuten en 4,74 seconden. Silke Jonkman werd dertiende. Clubgenote Floor Buigel kwam zowel op de 400 meter als de 800 meter niet verder dan de series. Sander Brugge, junior B, verbeterde op de 60 meter zijn beste tijd met 0,05 seconden tot 7,46 seconden en veroverde daarmee een plaats in de halve finale. Zijn vijfde plek in de halve finale (7,47 sec.) was niet voldoende voor de finale. Op de 200 meter verbeterde hij eveneens zijn beste tijd met 0,52 seconden tot 23,72 seconden. Een finaleplaats was echter voor hem niet weggelegd.

De uitslagen:

Jongens junioren B, 60 meter, 1ste serie, 7 deelnemers
3.Sander Brugge7.51
Jongens junioren B, 60 meter, halve finale, 8 deelnemers
5.Sander Brugge7.46 (CR)
Jongens junioren B, 200 meter, 2de serie, 3 deelnemers
2.Sander Brugge23.72 (CR)
Meisjes junioren B, 400 meter, 3de serie, 6 deelneemsters
1.Dominique Veninga1.01.59
Meisjes junioren B, 400 meter, 5de serie, 6 deelneemsters
5.Floor Buigel1.05.38
Meisjes junioren B, 400 meter, halve finale, 6 deelneemsters
2.Dominique Veninga1.00.96
Meisjes junioren B, 400 meter, finale, 6 deelneemsters
3.Dominique Veninga1.00.08
Meisjes junioren B, 800 meter, 1ste serie, 7 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen2.18.51
Meisjes junioren B, 800 meter, 3ste serie, 8 deelneemsters
8.Floor Buigel2.39.00
Meisjes junioren B, 800 meter, finale, 8 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen2.11.53
Meisjes junioren B, 1..500 meter, finale, 13 deelneemsters
8.Bernice Meijer5.04.74
13.Silke Jonkman5.25.21

Danaïd Prinsen tweede op NK Indoor senioren 800 meter

APELDOORN, 16 en 17 februari 2013 - Danaïd Prinsen, uitkomend voor Aquilo Winschoten, maar trainend bij de SV Veendam Atletiek, had zich, hoewel nog maar juniore B, ingeschreven voor de 800 meter van de senioren. Zaterdag won ze reeds haar serie in een persoonlijke besttijd van 2 minuten en 13,46 seconden. Met deze tijd drong ze door tot de finale op zondag. De titelverdedigster, Sanne verstegen van Rotterdam Atletiek, nam slechts een kleine voorsprong. Drie dames, waaronder Danaïd, streden tot het uiterste om de zilveren en bronzen medaille. De pas 15-jarige Danaïd kwam als tweede over de streep, op slechts 0,11 seconden van de winnares Sanne Verstegen. Danaïd liet een tijd noteren van 2 minuten en 9,10 seconden, de tweede ooit door een B-juniore gelopen. Het brons ging naar Marlies Sanders van Hellas Utrecht, die 0,02 seconden na Danaïd de finish passeerde. Dominique Veninga, eveneens juniore B, liep in de series van de 400 meter van de senioren een tijd van 1 minuut en 0,22 seconden en bevestigde daarmee haar vorm. De tijd was echter niet voldoende voor de finale van zondag. Juniore B Bernice Meijer behaalde in de finale van de 1.500 meter een achtste plaats met een tijd van 4 minuten en 59,36 seconden.

De uitslagen:

16 februari 2013, 400 meter vrouwen, 2de serie, 6 deelneemsters
4.Dominique Veninga1.00.22
16 februari 2013, 800 meters vrouwen, 3de serie, 7 deelneemsters
1.Damaïd Prinsen2.13.46
17 februari 2013, finale 00 meter vrouwen, 8 deelneemsters
2.Danaïd Prinsen2.09.10
17 februari 2013, finale 1.500 meter, 8 deelneemsters
8.Bernice Meijer4.59.36

Wildervank, 10 februari 2013, Run2Day Winterloop

De uitslagen:

Recreatie, jeugd, 1 km:
Jorn Offens4.18
Lyone Boer4.40
Anna Romée van der Spoel4.53
Jan Sling4.53
Mats Mulder5.14
Mariëlle Popken5.28
Bas Jungman5.29
Livia Huisman5.59
Irene Jungman6.02
Joren Heethuis6.33
Recreatie jeugd, 5 km:
Jesse Bleeker20.38
Jonno Boer24.00
Melanie Helweg32.59

Successen in eindklassement Running Center Cross Circuit 2012-2013

APPELSCHA, 10 februari 2013 - Silke Jonkman heeft tijdens de laatste wedstrijd van het Running Center Cross Circuit 2012-2013 beslag gelegd op het eindklassement op de lange cross in de categorie van de meisjes junioren B. Ze won ook de laatste van totaal vier wedstrijden in Appelscha. Clubgenote Danaïd Prinsen werd bij de meisjes junioren B winnares op de sprintcross over 1 km. Floor Buigel werd vierde. Emma Verkaaik was succesvol bij de junioren C. De 13-jarige atlete uit Annen veroverde in het eindklassement het zilver. In de categorie van de meisjes junioren D, 2de jaars, behaalde Benthe Tiegelaar een vijfde plaats. Hetzelfde resultaat was weggelegd voor Justin Martena bij de jongens junioren D, 2de jaars.

De uitslagen:

Meisjes junioren D, 2de jaars, plm. 850 meter, 14 deelneemsters
5.Benthe Tiegelaar3.25
Jongens junioren D, 2de jaars, 1.000 meter, 9 deelnemers
5.Justin Martena3.14
Meisjes junioren C, plm. 2.000 meter, 8 deelneemsters
2.Emma Verkaaik6.32
Meisjes junioren B, sprintcross, plm. 850 meter, 4 deelneemsters
1.Danaïd Prinsentijd onbekend
4.Floor Buigeltijd onbekend
Meisjes junioren B, Lange cross, plm. 2.000 meter, 10 deelneemsters
1.Silke Jonkman7.38

Eindstand 17de Running Center Cross Circuit 2012-2013

Meisjes junioren D, 2de jaars
5.Benthe Tiegelaar
Jongens junioren D, 2de jaars
5.Justin Martena
Meisjes junioren C
2.Emma Verkaaik
Meisjes junioren B, sprintcross
1.Danaïd Prinsen
4.Floor Buigel
Meisje junioren B, lange cross
1.Silke Jonkman

Apeldoorn, 3 februari 2013, Midwintermarathon

De uitslagen De Stentor Kidsrun, 1 km:

Jongens 10 - 12 jaar, 65 deelnemers
63.Dani haan6.03

Leonie Glazenborg derde in Nationaal Crosscircuit 2012- 2013

BREDA, 3 februari 2013 - Leonie Glazenborg van de SV Veendam Atletiek is zondag als derde geëindigd in het nationaal crosscircuit 2012-2013 in de categorie meisjes junioren C. In de laatste van vier wedstrijden, de Mastbroekcross in Breda, eindigde zij als derde en stelde daarmee de derde plek in het eindklassement veilig. De atlete uit Westerlee legde de cross over 3 km af in een tijd van 11.42 minuten. Clubgenote Emma Verkaaik eindigde als tiende in Breda. Emma veroverde in het eindklassement, als 1ste jaars junior C, een verdienstelijke zevende plek.

De uitslagen:

Meisjes junioren C, 3 km cross, 22 deelneemsters
3.Leonie Glazenborg11.42
10.Emma Verkaaik12.21
Eindklassement meisjes junioren C Nationale Crosscompetitie:
3.Leonie Glazenborg650 punten
7.Emma Verkaaik340 punten

Esmee Douma pakt in Drachten drie clubrecords

DRACHTEN, 2 februari 2013 - Tijdens indoor-wedstrijden in Drachten deed Esmee Douma van zich spreken. De 9-jarige atlete uit Veendam veroverde de eerste plaats in een driekamp over 40 meter, hoogspringen en kogelstoten de eerste plaats. Tevens verbeterde zij op alle drie de onderdelen de clubrecords in de categorie van de meisjes pupillen B. Clubgenoot Imanel Al Rais behaalde bij de jongens [pupillen B een derde plek.

De uitslagen:

Jongens pupillen B, driekamp, 4 deelnemers
40 mhoogkogelpunten
3.Imanuel Al Rais7.20.85 m4.72 m1.014
Meisjes pupillen B, driekamp, 12 deelneemsters
40 mhoogkogelpunten
1.Esmee Douma7.01.10 m5.57 m1.295
12.Mirthe Kanninga7.80.85 m3.34 m800
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, driekamp, 19 deelneemsters
40 mhoogkogelpunten
17.Amy Buurmeijer7.90.90 m3.90 m865
Meisjes junioren D, 1ste jaars, driekamp, 9 deelneemsters
40 mhoogkogelpunten
7.Berber Nijhuis7.31.25 m5.21 m1.021

Esmee Douma verbetert het clubrecord op de onderdelen: 40 meter (was 7.1, Anita Vedder, 1993); hoogspringen (was 0.95 m, Quinty Martena, 2012) en op het onderdeel kogelstoten (was 5.25 m, Anita Vedder, 1993).

Gent, 2 februari 2013, Indoorwedstrijden

Tijdens indoorwedstrijden in Gent kwam juniore B, Danaïd Prinsen, op de 800 meter tot een goede tijd van 2 minuut en 13,52 seconden. Clubgenote Bernice Meijer liet een tijd noteren van 2 minuut en 28,63 minuten. Dominique Veninga, eveneens junior B, liet op de 400 meter een tijd noteren van 1 minuut en 1,52 seconden.

Ekehaar, 20 januari 2012, 10de Broeksteder Veldloop

Eerste van vijf wedstrijden om het jeugdkampioenschap 2013 gemeente Aa en Hunze

De uitslagen:

Meisjes groep, 4, 800 meter, 2 deelneemsters
1.Anna Romée van der Spoel4.34
Jongens groep 7, 1.600 meter, 6 deelnemers
4.Jan Sling8.46

Kerkrade, 20 januari 2012, 49ste Abdijcross, 3de wedstrijd van het Nationaal Crosscircuit

De uitslagen:

Meisjes junioren C, 2.550 meter, 10 deelneemsters
3.Leonie Glazenborg10.17

Dalen, 20 januari 2013, Zilveren Kruis Achmea Grootveld Cross

De uitslagen:

Jongens t/m 9 jaar, Kidscross, 1 km, 10 deelnemers
9.Dilan Boer5.30
Meisjes t/m 9 jaar, Kidscross, 1 km, 5 deelneemsters
4.Lyone Boer4.39
Jongens t/m 12 jaar, Jeugdcross, 1 km, 5 deelnemers
4.Jonno Boer4.06

Dortmund, 19 januari 2013, Hallensportfest

De uitslagen:

Vrouwen, 400 meter, alle categorieën, 38 deelneemsters
8.Danaïd Prinsen58,58 (p.r.)
17.Dominique Veninga1.00,98
Manne, 200 meter, alle categorieën, 54 deelnemers
33.Sander Brugge24,24

Sander vestigt met deze prestatie een nieuw clubrecord bij de jongens junioren A

Podiumplaatsen tijdens indoor-wedstrijden Stadskanaal

STADSKANAAL, 13 januari 2013 - Tijdens indoor-wedstrijden in Stadskanaal boekte enkele jeugd-atleten enkele aansprekende resultaten. Esmee Douma werd bij de meisjes pupillen B eerste in de driekamp. Zij verbeterde de clubrecords op de onderdelen hoogspringen en kogelstoten en op de 40 meter sprint evenaarde zij het clubrecord. Anna-Romée van der Spoel veroverde bij de meisjes pupillen C in een driekamp het brons. Met een balworp van 13.82 meter verbeterde zij het clubrecord. Op de 600 meter kwam zij tot een tijd van 2 minuten en 38,91 seconden en behaalde daarmee het zilver. Bovendien was deze tijd eveneens goed voor een verbetering van het clubrecord. Imanuel Al Rais verbeterde eveneens het clubrecord op de 600 meter bij de jongens pupillen B en op de driekamp behaalde hij het zilver. Op de sprinttweekamp over 50 meter (6,58 sec.) en 60 meter (7,62 sec.) behaalde Sander Brugge het zilver bij jongens junioren A.

De uitslagen:

Meisjes pupillen C, driekamp, 7 deelneemsters
40 mhoogbalpunten
3.Anna Romée van der Spoel8.170.8513.82874
Meisjes pupillen C, 6 deelneemsters
600 m
1.Anna Romée van der Spoel2.38.91
Jongens pupillen B, driekamp, 3 deelneemsters
40 mhoogkogelpunten
2.Imanuel Al Rais7.370.904.371.040
Jongens pupillen B,3 deelnemers
600 m
2.Imanuel Al Rais2.29.29
Meisjes pupillen B, driekamp, 7 deelneemsters
40 mhoog kogelpunten
1.Esmee Douma7.111.005.441.239
7.Mirthe Kanninga8.110.853.45797
Meisjes pupillen B, 5 deelneemsters
600 m
4.Mirthe Kanninga2.36.71
5.Esmee Douma2.38.30
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, 11 deelneemsters
60 mhoogkogelpunten
11.Amy Buurmeijer11.760.904.05790
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, 8 deelneemsters
600 m
7.Amy Buurmeijer2.41.39
Jongens junioren A, sprinttweekamp, 3 deelnemers
50 m60 mpunten
2.Sander Brugge6.587.621.265

Successen in Running Center Cross Circuit

BAKKEVEEN, 13 januari 2013 - Tijdens de derde wedstrijd van het Running Center Cross Circuit in Bakkeveen behaalde Danaïd Prinsen de eerste plaats op de sprintcross over 1.000 meter voor meisjes junioren B, in een tijd van 3.50 minuten. Clubgenote Floor Buigel werd vierde. Emma Verkaaik pakte het zilver bij de meisjes junioren C. De cross over 2.000 meter ging voor de atlete uit Annen in een tijd van 8.24 minuten. Benthe Tiegellar werd vijfde bij de meisjes junioren C en Justin Martena kwam tot een zesde plaats bij de jongens junioren D, 2de jaars.

De uitslagen:

Jongens junioren D, 2de jaars, 1.000 meter, 15 deelnemers
6.Justin Martena4.21
Meisjes junioren D, 2de jaars, 1.000 meter, 14 deelneemsters
5.Benthe Tiegelaar4.35
Meisjes juniuoren C, 2.000 meter, 12 deelneemsters
2.Emma Verkaaik8.24
Meisjes junioren B, sprintcross, 1.000 meter, 4 deelneemsters
1.Danaïd Prinsen3.50
4.Floor Buigel4.32

Stadskanaal, 5 januari 2013, Nieuwjaarsloop

De uitslagen:

Recreatie, 5,1 km:
Piet Wiersma (15)18.53
Jesse Bleeker (14)20.43
Melanie Helweg (12)34.26

Uitstekende prestaties jeugd-atleten bij Indoor-wedstrijden

VEENDAM - Een aantal jeugd-atleten van de SV Veendam Atletiek heeft op Indoor-wedstrijden zowel in Utrecht als in Apeldoorn een aantal goede prestaties neergezet. Tijdens de sprinttweekamp bij Indoor-wedstrijden in Utrecht heeft Sander Brugge het clubrecord op de 50 meter sprint bij de jongens junioren B verbeterd met 0,11 seconden tot een tijd van 6,48 seconden. De 60 meter sprint ging voor de 15-jarige atleet in een tijd van 7,55 seconden en dat was eveneens een verbetering van het clubrecord. Deze keer met 0,26 seconden. Een dag later scherpte hij het clubrecord op de 60 meter sprint tijdens indoorwedstrijden in Apeldoorn aan tot een tijd van 7,51 seconden. Zijn clubgenotes Danaïd Prinsen, Bernice Meijer en Dominique Veninga leverden eveneens prima prestaties in Apeldoorn. Danaïd Prinsen was goed op dreef op de 800 meter. Ze pakte in de haar bekende stijl meteen de kop en finishte in de snelste tijd bij de junioren, namelijk 2 minuten en 17,21 seconden. Bernice Meijer kwam tot een tijd van 2 minuten en 30,66 seconden. Danaïd Prinsen en Dominique Veninga, beide junior B, hadden zich ingeschreven voor hun eerste 400 meter indoor. Door de grote deelname en de 4 lanen waren er 8 series. Danaïd, uitkomend voor AV Aquilo Winschoten, maar trainend bij de SV Veendam Atletiek, mocht starten in de zesde serie. Ze was goed weg maar kwam na 175 meter als tweede bij de samenvoeging. Op het volgende rechte stuk neemt ze de kop over en trekt nog even flink door. Danaïd eindigt in een prima tijd van 57,87 seconden. In de achtste en laatste serie loopt Dominique. Waar de 800 meter soms nog net iets te lang voor haar is, laat ze op de trainingen al wel zien erg snel te zijn op de 400 meter. Na eerst en vals start van het meisje in laan 1 is ze zeer snel weg en komt als eerst bij de samensmelting voor Elke Molenaar van Spirit Lelystad. Ze houdt haar snelheid vast en ondanks dat ze het op het laatste rechte eind moeilijk krijgt wint ze haar serie net voor Elke in een prima tijd van 59,82 seconden. Met deze tijd verbetert zij tevens het clubrecord uit 1988 van Ingrid Markus. In de nabije toekomst zal Dominique zich vooral gaan specialiseren op de 400 meter. De prestaties van deze atleten zijn een prima voorbereiding op het Nederlands Kampioenschap Indoor, dat in februari in Apeldoorn zal plaatsvinden.

Apeldoorn, 5 januari 2013, indoor-wedstrijden

De uitslagen:

Meisjes junioren B, 800 meter, 3de serie
1.Danaïd Prinsen2.17.21
5.Bernice Meijer2.30.66 (p.r.)
Meisjes junioren B, 400 meter, 6de serie
1.Danaïd Prinsen57.87 (p.r.)
Meisjes junoren B, 400 meter, 8ste serie
1.Dominique Veninga59.82 (clubrecord))
Jongens junioren B, 60 meter, 3de serie
4.Sander Brugge7.51 (clubrecord)

Utrecht, 4 januari 2013, indoor-wedstrijden

De uitslagen:

Mannen, 50 meter sprint, 2de serie
3.Sander Brugge6.48 (clubrecord)
Mannen, 60 meter sprint, 2de serie
2.Sander Brugge7.55 (clubrecord)
Zoeken
Sponsoren

Run2Day Groningen

Runningcenter Veendam

Kars Potze mannenmode

Van Ringh Optiek

DaMedia Veendam

 

Website